Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kapcsolatban vagytok! A ti pasitok gazdag, kigyúrt, sármos alfahím?

Figyelt kérdés
Egy kisebb felmérésre lennék kíváncsi, ugyanis az ide kommentelö férfiak meg vannak gyözödve arról, hogy mi csakis ilyen férfiakkal állunk szóba.
2017. márc. 28. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%

bizony :)


22/N

2017. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Kopaszodó, pocakos, átlagos keresettel, de ami a lényeg határozott férfi akire lehet számítani és ki tudja mutatni a szeretetét irántam.
2017. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy férfiak ne írjanak nönek kiadva magukat :D
2017. márc. 28. 11:12
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
ugyan most éppen nem vagyok kapcsolatban, de amikor abban voltam ennek az összes tulajdonságnak pontosan az ellentéte volt a barátom. de amúgy nagy hü.lyeség ez az egész, mivel persze hogy jobb ha egy férfi sármos, izmos mert igényes és nem lesz.rja hogy hogy néz ki, pedig tudna rajta változtatni, és nem neked kell meghívnod a mekibe mert egy lusta dög és csak annyira volt képes hogy egy gyárba elmenjen segédmunkásnak. ha én dolgozok és van pénzem bőven, eljárok az edzőterembe hogy rendben tartsam magam, kedves vagyok és jó a kisugárzásom akkor ugyanezt elvárhatom a páromtól is szerintem. kedves kérdező, természetesen nem igaz hogy mi csak az ilyenekkel állunk szóba, de nem kéne bátorítani azokat akik lusták, önbizalomhiányosok és pipogyák azzal, hogy nyugodjanak meg mert így is jó ahogy most vannak, mert igenis tegyenek magukért valamit ne pedig siránkozzanak hogy jaj sose lesz barátnőm, mikor összvissz annyit csinál hogy otthon ül a gépe előtt, zabálja a chipset számítógépes játékokkal játszik és konkrétan tojik rá hogy milyen ember, csak azt hiszi hogy a nők gonoszak meg undorítóak hogy nem veszik észre. lehet leszavazni hasonló fiúkák. :)
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőségesen introvertált, tipikus kocka (mérnök). Gazdagnak nem gazdag, van egy biztos, elég jól fizető állása, de saját lakás, autó, jelentős megtakarítás az nincs. Testalkatra átlagos, enyhén izmos (de ez természetes izomzat, nem edzőtermi).
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Vekony, jokepu, hatarozott, magabiztos, de nem az a tipikus homokos alfahim akiket egy kozgazos bulin latsz pl mert o rocker :D Penzugyileg nem allunk rosszul de nagyjabol azonos a fizetesunk, nyilvan ha en X forintot keresek, akkor a masik ne csak a harmadat keresse annak, mert ugy nehez lesz foleg az elejen programokat szervezni. Egyebkent nekem a vallalkozo szellem fontosabb, mint az epp aktualis fizetes mert en is vallalkozasban gondolkodom mar 1-2 even belul, es o is.
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%

Az enyém se.

Sovány egyetemista 0 keresettel.


24N

2017. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne. Meg 8 nyelven is beszel, es hobbibol a Szeretetszolgalatnal vegez onkentes munkat. Miutan a fizetesenek 45%-at a raszoruloknak adta. Meg a levest is o meri ki nekik alfahimkedes kozben!
2017. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Igen. 2 meternel magasabb 117 kilos izmos. Jokepu, ferfias, eros, gazdag. Jozaneszu.Lovagias.

22L

Le se allnek egy ferfiatlan emberrel.

2017. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Vonzó, sármos, szellemes, figyelmes, intelligens, nem kigyúrt, de alkatilag szálkás, átlagos az életszínvonala.
2017. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!