Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mutatnátok képet a számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok képet a számotokra leginkább vonzónak és szexinek tartott alakról?

Figyelt kérdés
Nyilván nőként férfit, férfiként nőit, eltekintve a ritka kivételektőp, akik nem az ellenkező nemhez vonzódnak. :)
2018. jún. 11. 17:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Arc is 10/10😍

De ennél egyébként jóval vékonyabbak is szoktak tetszeni.

2018. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
2018. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Wow, nem erre számítottam. :D


Nekem nőben Katie Corio a best, mert nekem is hasonlóak az arányaim és ebből az alakból ez a nő kihozta, amit ki lehetett hozni (bár én csak annyira vagyok izmos, mint ő a rosszabb napjain):

[link]

[link]


A legszexibb férfi test pedig valami ilyesmi számomra:

[link]

[link] (előtte és utána is tetszik)

2018. jún. 11. 19:21
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha le kéne rajzolnom a tökéletest, akkor ilyesmit rajzolnék: [link]


De láttam már ettől eltérőeket, amikben szintén nem találtam hibát, és úgy le voltam nyűgözve, hogy tökéletesnek mondtam.

És ugye ez az ideális eset, nem a való életre értendő, hogy csak ilyenekkel állnék szóba.


26/F

2018. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Jó de hétköznapi lányok és fiúk hol vannak akik a realitás?
2018. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#15: A válaszok közt. Ha kiülök valahova, akkor látok olyan alkatú lányokat, mint Ariel Winter és volt 2 olyan alkatú barátnőm.

De, még a belinkelt magas, vékony lányokat is rendszeresen látom. Az izmos srácokat is, én is kondizom.

2018. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15: Szerintem is naponta lehet látni ilyen embereket az utcán :)


Talán a két testépítő hölgy nem szokványos, de a srácok és a többi lány abszolút.:)

2018. jún. 11. 20:13
 18/26 anonim ***** válasza:
# 15: A kérdés a "leg"-ről szólt, ebben az esetben természetes, hogy nem mindenki hétköznapira gondol. Már csak logikailag is.
2018. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%

Erre könnyű válaszolni.

[link]

Nem is igényel hozzáfűzni valót.

2018. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem Post Malone nagyon nagyon vonzó férfi.

2018. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!