Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mutatnátok nekem ilyen kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok nekem ilyen kérdéseket erről az oldalról? (Kifejtésben a leírás)

Figyelt kérdés
Ebben a témakörben feltett kérdések érdekelnek, amik párkapcsolaton belüli, vagy házasságon belüli problémákat tárgyalnak. Kérlek linkelj nekem olyan kérdést, ami szerinted kultúráltan van megfogalmazva és a felmerült probléma két, felnőtt gondolkodású ember között merült fel. Lehet egy-két válaszos kérdés is, vagy szexuális témájú is, azok is ide tartoznak. Köszönöm szépen :)
2018. márc. 4. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Letezik az oldalon kereso.
2018. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy beszólogató válaszolók is léteznek, köszönöm. :)
2018. márc. 4. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Keresgélj a "Párkapcsolati problémák" kategóriában. Nekem ugyanannyi idő kikeresni őket, mint neked.
2018. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A többieknek:

Ha van egy kérdés, amire nem rég válaszoltál, és úgy érzed ráillik a leírásom, neked ott van kéznél a figyelt kérdésekben, nekem viszont nagy segítség, ha belinkeled. Ne gondold, hogy fél oldalnyi linket várok, és nyilván magam is nézelődök.

2018. márc. 4. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Csapdába fel a párkapcsolati problémákat és lapozz az utolsó oldalra. Az első egy-két évben még arra használták az oldalt, amire való. Nem volt csatatér vagy lövészárok.

31/f

2018. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csapd fel* -.-

31/f

2018. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted nekem nincs jobb dolgom minthogy neked kérdéseket keressek?
2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerintem ezt leírnod is nagyon fárasztó lehetett, nem is értem miért tetted meg.


Utolsó előti: igazad van, magam is többet találtam a régi kérdések között.

Mindenki másnak: ettől függetlenül kíváncsian várom a linkeket, mert biztos van olyan, nem vettem észre. És hadd hangsúlyozzam ki még egyszer, hogy nem kutató munkát kérek senkitől, az az enyém. Ha van olyan kérdés a figyelt kérdéseid között amit jónak találsz, oszd meg velem is. Előre is köszönöm.


Mellékesen: berekeszthetnénk végre a rosszindulatú megnyilvánulásokat?

2018. márc. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!