Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már olyan, hogy megbántátok hogy egy csajjal csak szórakoztatok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy szép a lány, vicces, jó az ágyban, de ti nem akartatok párkapcsolatot valami oknál fogva, de a lány nem ment bele a szexkapcsolatba, ezért dobott titeket.
2018. jún. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés és a leírása tök másról szól. Mi abban a szórakozás, ha valaki közli, hogy csak szexet akar és nem komoly kapcsolatot? Akkor lenne szórakozás, ha nem közölné az illető és átverné a másikat... Szóval mi a kérdés?

Azt még sosem bántam meg, ha valakivel csak szexkapcsolat volt. Értelemszerűen, ha csak szexet akarok, akkor nincs meg az illetőben az, amiért komolyat akarnék, ezért nincs mit bánnom.

2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem fog utánad sírni, nyugi, ilyen paraméterekkel millió másik lyuk van. :D
2018. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Van ilyen, nem csak itt az oldalon. Engem is akkor talált be egy ilyen gané, mikor már újra boldog voltam. És igen, lehet így is szórakozni valakivel. Mikor úgy érzed, minden jó köztetek, tudtok beszélgetni, élveztek együtt lenni, semmi súrlódás nincs köztetek, de a másik "élni akar" és még "kísérletezni". És úgy csókol meg és ölel át, hogy közben ezt mondja és még van pofája mellé mondani, hogy de együtt lenni milyen jó és milyen különleges lány vagyok. Akkor mi a jó qrva anyádért akarsz csak dugni meg beszélgetni és mi a fszért nem lehet ezt kapcsolatnak nevezni, te paraszt? -.-


Aztán benőtt a feje lágya. Páran gondolom letörték a szarvát, meg észrevette, hogy az ő órája is ketyeg. Aztán rám írt, hogy eljönnék-e vele egy igazi randira.


Válaszul csak a szülinapomom a párommal készült közös képet küldtem.

2018. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!