Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek tartós párkapcsolata van/volt, és előtte eléggé vad volt?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy mondjuk 20 éves korára túl volt 10 vagy több pasin stb... Tehát csak szex, és mégis komoly párkapcsolata volt utána, vagy épp van?

Esetleg fiú, akinek a barátnője ilyen hírben állt?


Barátnőm szerint (én is lány vagyok), manapság ez nem számít, mert úgy sem találnak tisztességesebb lányt, akinek nincs piszok a múltjába,mit gondoltok?


2017. szept. 30. 21:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem voltak kalandjaim, sokáig nemis akartam kapcsolatot, most viszont nagyon szerelmes vagyok és nem érdekel senki más. Szóval persze, van ilyen...

21L

2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Persze voltak dolgok nekem is. De mostmár megállapodtam, és csak egy pasi létezik számomra
2017. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Akik ilyenek voltak az ismerőseim között, azok szerelmesek lettek és változtak, majd múlt a szerelem és folytatták a párjuk mellett.
2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Tehát akkor ez nem számít sokat ha később kapcsolatot akartok a másik fél szempontjából?

Én párom szűz férfi volt mikor megismertem, nálam pl előfordul, hogy számított volna, hogy én épp csak eggyel voltam előtte, és nem 11-el, ezért kérdeztem a kérdést.

2017. szept. 30. 21:31
 5/25 A kérdező kommentje:

Nő változtathat persze, akár 20 év múlva is megkomolyodhat.

Mások fél érdekel, tehát a férfi ez esetben, hogy tolerálta, nem számított neki?

2017. szept. 30. 21:31
 6/25 anonim ***** válasza:
Általában a nők kicsit lekerítik ezt a számot amikor szóba kerül a dolog.
2017. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Engem lehet picit zavarna a dolog. Pár ember nem lenne gond, de 10+ ... Persze eltudok képzelni olyan szituációt, hogy egyrészt annyira megfog a lány, másrészt olyan időközönként történt olyan okból, hogy azt mondom oké. ( A 20 éves korán túl elég tág és attól is függ mióta él szexuális életet. Nyilván más, ha 1 hónap alatt vagy 10 év alatt volt valaki 10 emberrel. )


" Barátnőm szerint (én is lány vagyok), manapság ez nem számít, mert úgy sem találnak tisztességesebb lányt, akinek nincs piszok a múltjába,mit gondoltok? "

Szerintem ez nem igaz... nem tudom elképzelni, hogy ne lennének olyan lányok, akik nem voltak együtt sok fiúval és nem csináltak semmi olyat, ami valakinek sok lenne. Szerintem vannak, nem is kevesen.


23/f

2017. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

20 éven korán belül*

Jajj nagyon elírtam, pedig ez totál sokat számít, mert 20 éves kor után van az 50 éves is.

tehát belül, ne haragudjatok.

Köszönöm a válaszokat, nálam is nőként számít.

A beszélgetés miatt tettem fel a kérdést, ő még 20 évtől messze van, és már majdnem 10 fiú meg volt neki, ez 10 feletti számjegy lesz, mire 20 lesz

2017. szept. 30. 22:01
 9/25 anonim ***** válasza:

Én!


Üdv,

Tarzan

2017. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

20 éves korára ,túl volt 10 vagy több pasin stb... '


Nem , végülis jól írtam, hisz 20 éves korára!

2017. szept. 30. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!