Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, srácok, szívre tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, srácok, szívre tett kézzel, őszintén - ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Feltételezzük, hogy (mivel sajnos nem kaphatunk meg mindent) komoly választás elé állít minket az élet:


1. kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló, stabil de már unalmasan kiszámítható párkapcsolat, normális, biztos családi és anyagi háttérel, stb.


vagy


2. komolyabb kötöttségek nélküli kalandozás, ismerkedés, lehetőség a szexualitásunk kibontakozására, annak felfedezésére - a bizonytalanság és szingliség nevében


Ha mindenképpen választani kellene a kettő közül melyik lenne az?

Hosszú távon gondolkodjatok, ez egy feltevés, nincs másik választási lehetőség!


Én régen tiniként döntöttem, most kíváncsi lennék, hogy a többség mire szavaz.



2018. jún. 11. 20:14
1 2 3
 11/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%

Egyértelműen a 2-es opció. Huszonéves koromban vakon hittem ebben a nyálas, undorító, szerelmi maszlagban, hogy tennem kell érte és majd rábukkanok a nagy szerelemre.

Áh, baromság, szemfényvesztés az egész. Azon dolgozom, hogy legalább külsőre kinézzek valahogy, s összeszedjem magam financiális téren, saját belvárosi lakás hitel nélkül, saját menő autó, aztán jöhetnek a huszonéves csajok kúrni. De amíg ezeket a tök alap stuffokat nem érem el, nem kell nő.

Nem hiszek ebben a "jóban-rosszban együtt" kamus szarságban. A nők részéről miden oké addig, amíg tart a "jóban", aztán ha ideiglenes át kell élni, meg kell tapasztalni a "rosszban"-t, akkor kivétel nélkül lelép mindegyik. Nincs nekem erre szükségem.

2018. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az 1-es verziót akartam, nekem a biztonság az egyik legfontosabb dolog az életben, utálom a bizonytalanságot. A második verzió szinte semennyire nem vonz, és nem is vonzott soha.


26/F

2018. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

1. Verzióra szavaztam másfél évtizeddel ezelőtt. :)

Nekem nem unalmas.

És semmi se gátolta a szexualitásunk szabad kibontakozását sem.

2018. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Ezt választottam és persze értem a dilemmád.


De az az igazság( és bocs, de ez a véleméynem), hogy hiába dugsz orrbaszájba pár évig, a kapcsolatod most is uyganúgy unalmas lenne, attól függetlenül, hány emberrel dugtál korábban.


Én úgy gondolom, hogy ha unalmasnak tartod a kapcsolatod, nem emiatt van.

27N ( első kapcsolat azóta is)

2018. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
1es, 32N vagyok, 10 éve kapcsolatban, 5 év után élni akartam, bulizni, elkoltöztem egy lepukkant panelba, gázabbnál gázabb pasikkal randiztam, életem legrosszabb fél éve volt, de kellett az a kis idő a felismerésre és hogy értékelni tudjam az életemet
2018. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az 1. választanám, viszont úgy gondolom, hogy a 2 félen is sokat számít, hogy mit hoz ki a kapcsolatból, illetve hagyják-e ellaposodni.
2018. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

1.


Személyiségemből kifolyólag képtelen lennék a 2-es életmódot folytatni. Két éve nem szexeltem senkivel, pedig lett volna rá lehetőség, de van bennem egy erkölcsi stop, illetve nem tudom a szexualitást olyan szabadosan kezelni. Hiába kivánom az intimitást, az elveim (és a gátaim) nem engednek teret a futó kalandoknak.


22/N

2018. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%

Az utolsótól már hányingerem van, folyamatosan ilyen szenny emberekbe botlok, akiknek nem volt normális családja, hogy lássa, milyen igazán élni.


Nem a párkapcsolatomtól várom az izgalmakat és nem attól lesz izgalmas az életem, hogy másképp mártják belém a cerkát. Attól izgalmas az ember élete, hogy tud gondolkodni, jó és sok dologra vevő párt választani, akivel ezeket a gondolatokat meg tudja osztani és van elég fantáziája igazi célokat és igazi kalandot kitűzni ehelyett a gusztustalan, üres szar helyett. Azt meg meg tudja valósítani a párjával is, sőt, csak a párjával tudja igazán. Mert a kis kúróbabád nem fogja veled bejárni Európát, nem lesz veled szülő és nem támogat, mikor a melóban megdöglesz a nyomás alatt.


Tiniként is ezt mondtam, most is ezt mondom (és bőven tapasztaltam szexuális szempontból is már, de sosem értettem, mi ebben akkora hűha dolog), 60 évesen is ezt fogom mondani.

2018. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ja, 21N
2018. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kalandozok és szórakozok a hosszútávú szerelmemmel. Szóval 1.

(3 éve még második opciót választottam volna.)

21L

2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!