Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy - az orvosok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy - az orvosok szerint - várhatóan tíz év múlva vesecserés emberrel ha ő nincs belekeseredve?

Figyelt kérdés

Általában (normálisan) válaszolni jövök ide mert nem nagyon van mit kérdeznem, de ez most engem érint és gondoltam érdekel egy átlag hozzáállás.


Jelenleg nincs semmi tünete a dolognak sőt az átlagnál kevesebbet járok orvoshoz de ha egy életre tervezel valakivel akkor ildomos lenne ezt is tisztázni, hogy ne legyen apróbetűs rész.


Szóval te hogyan állnál hozzá?


Csak bátran, több felhasználó megerősíthet, hogy nem ismerkedem itt..


2018. jún. 11. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én igen. Főleg, ha életvidám, pozitív a felfogása annak ellenére, hogy ilyen gondjai vannak. Ahogy előttem is írta valaki, ez az évek folyamán a semmiből is bekövetkezhet, akkor sem hagynám el.
2018. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én lassan 4 éve jöttem össze Életem Szerelmével. Akkor még csak állandó, huszonéve fennálló gondjai voltak (nem okozott problémát a hétköznapokban ugy értem), de tavaly kiderült veseprobléma abból kifolyólag illetve daganat :-( 3 hete ment el...de ha megkérdeznék hogy újra vállalnám e annak fényében is hogy csak ennyi időnk van, habozás nélkül igent mondanék!!!
2018. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés,de úgy gondolom, hogy igen. Egy most egészségesnek tűnő embernél sem tudhatom, hogy 5-8-15 év múlva milyen baja lesz, vagy betegsége...
2018. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!