Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek nem kaka érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek nem kaka érzés, hogy a vonzó férfiak egy része nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
De, elég kaki :D
2018. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem tartozik nekem senki kezdeményezéssel.
2018. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekel, úgysem a tipikus "vonzó pasikhoz" szoktam vonzódni. És kezdeményezek azoknál, akik engem vonzanak. A mostani kapcsolatom is így alakult.
2018. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem kaka, ha egy része nem kezdeményez, mert a másik része viszont igen :D
2018. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem az. Az lenne rossz, ha allandoan minden nap nyomulnanak az emberek. Vonzo ferfibol se kell napi 10 udvarlo, foleg hogy van parom.
2018. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem tűnt fel. Valószínűleg azért, mert sokkal többen vannak, akik igen.

Az olyan "vonzó pasi" meg engem nem érdekel, aki úgy el van szállva, hogy saját magával se áll szóba.

2018. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!