Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában a sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában a sportolás a kondi kódneve?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy egy férfi sportoljon, mert attól jól fog kinézni.

Ezzel az az egy probléma van, hogy ezt lefedi a kondi és a street workout.

A lövészet, íjászat, futás, sakk is remek sportok, de izmos nem lesz tőle az emberfia, futastol talán még nyeszelttebb is egy kicsit.


2018. jún. 13. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például a küzdősportra gondolok sport alatt, de kinek mi... Egy vízilabdázó fiút se szoktak megszólni, hogy nyeszlett.
2018. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom honnan szeded ezt, de sportolni sok mindent lehet nem csak kondit. Elég, ha csak futsz vagy kerékpározol akkor is sportolsz igazából. Mellesleg önmagában attól, hogy sportolsz még nem fogsz jól kinézni még akkor sem, ha kondizol.
2018. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Itt a sport, hogy jól nézzél ki, igen arra értik. Már mint, célzottan építsél minden izomcsoportot külön, alakformázás végett. Attól, hogy valamit sportolsz, nincs alakformázás olyan mértékben ami látványos és arányos testalkatra törekszik.
2018. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Ismerek olyan fiút, aki "csak" táncol, és olyan teste van, hogy tyűha.


[link]


Ezt az alkatot a legtöbb nő vonzónak találja, és a kanapén ülve zabáláson kívül szinte bármivel elérhető.

2018. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 ha van jó genetikád és kondibérleted, simán.
2018. jún. 13. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom vív és crossfitezik. De nem csak ezeket tartom sportnak. Én polefitnessezek, és ebben a körben is vannak olyan pasik, hogy hűha. Legtöbbször nem azért kerül szóba itt a sport, hogy nagy duzzadó izmai legyenek a férfiaknak. Sokkal inkább a személyiség fejlődés miatt, ami általában követi: fegyelem, kitartás, önbizalom. Külsőre max annyi, hogy ne legyen gömb az illető, arra pedig minden mozgás alkalmas.
2018. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Számomra semmiképp sem a konditerem. Én ha sportolás javaslok, akkor az alatt az úszást, a jógát, TRX- et, esetleg focit , biciklizést, teniszt, kung- fu-t értem.
2018. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, létezik saját testsúlyos edzés is... A kondibérletes szöveg csak kifogás a részedről, amivel próbálod nyugtatni magadat, hogy te mindent megteszel a részedről, hogy jó tested legyen, csak az élet igazságtalan és az utadban áll, pedig nem. Csak szimplán szemetet kajálsz és nincsen energiád mozgásra vagy csak alapjáraton lusta vagy.
2018. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég sokféle sport létezik, nem csak a kondi és a street workout. Ahhoz meg, hogy jól nézz ki, nem csak a sport kell, hanem megfelelő életmód, étrend.

A sakk inkább agytorna egyébként...

Ismerek én olyan futót, akinek a teste "hűha" kategória, távolról sem nyeszlett, de ő rendesen oda is figyel. Több izomcsoportra is dolgozhatsz, ezt pedig többféle sporttal elérheted.

Én nőként pl. kocogok, gyalogolok, táncolok, erősítő edzésre járok, alkalmanként belefér az időmbe spinning, tornázok otthon...

Azért fontos számomra, hogy egy férfi sportoljon, mert én is aktív vagyok, tehát nem a tévé előtt döglés popcorn társaságában (és társai) jelenti számomra a szabadidős tevékenységet. Persze, olyan is van, de állandóan nem bírom, utoljára akkor tudtam sokat tévézni, amikor 1-2 havonta kellett állást keresnem, mert a cégek nem tartósan vettek fel embereket, és idegőrlő volt az az időszak, talpra kellett állni, és nem tudtam másra koncentrálni, igazából a tévé is csak háttérzaj volt, miközben küldözgettem az önéletrajzomat ide-oda. De akkor is a mozgással engedtem ki a gőzt, csak nem pénzből, mert nem telt, hanem pl. mentem mondjuk 10-15km-t egyhuzamban...

2018. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!