Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a suliban elfogadj...

Szerintetek a suliban elfogadják kötelező tesiként a konditermet?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy ugye kötelező mindenkinek a heti 5 óra mozgás minimum. Nálunk három rendes tesi óra van, a másik kettőt pedig választani lehet. Van a suliban sportolási lehetőség (úszás, kosárlabda, röplabda), de én ezeket nem annyira szeretem. Ha valaki egyesületben sportol és bead egy igazolást erről, mentesül a választott sport alól. Én eddig úsztam (egyesületben), de abbahagytam és félévkor lehet váltani. Gondoltam, elmegyek edzőterembe, de nem tudom, azt elfogadják-e. Szerintetek? (14/l)

2017. jan. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfogadják.
2017. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fogadják el. De én úgy tudom,hogy ez egységes, szóval elvileg máshol sem.
2017. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindig azt vittem, mindig elfogaták. Kérj egyet a recepcióról, hogy írjanak neked a papírra amit a suliba kapsz.
2018. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!