Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha naponta stabilan elégetek...

Ha naponta stabilan elégetek 1000 kalóriát ezenkívül heti 3x1,5 órás kosáredzésem van, viszont az étrendemen nem változtatok (kb 4000kcal/nap) akkor fogok fogyni? Ha igen mennyit és nem egészségtelen ez? 14 éves fiú,175cm,69kg

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokat fogyni, kb 3-4 kg-ot, viszont azt lehetőleg gyorsan, 1, max 1,5 hónap alatt. Drasztikus lenne ez a nagy kalóriaveszteség és csak híznék tőle vagy épp hogy semmit sem érnék el vele, csak simán kondiban tartanám magamat vagy jelentős hatása lenne, ezekre vagyok kíváncsi. Előre is köszi!

2018. jan. 14. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
4000-1000=3000. Ennyivel biztosan nem fogsz fogyni.
2018. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a súlyod. Viszont a 4000kcal, az rengeteg. Alap szükségleted 2150kcal(kaloriabazis.hu). Ezen felül jön a sport, az az 1000-res.

Ha 4kg-ot szeretnél fogyni, február végére napi 1400-1500kcal bevitellel(+a sport), heti bő fél kg fogyással sikerülhet.

Sok sikert!

2018. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Konzultálj az edződdel,hogy milyen problémát észlelsz,de szerintem a súlyod rendben van.

Igazából a fő baj a kajád összetételével lehet sok szénhidrát, kevés fehérje.

2018. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen nagy kalóriahiányról beszélsz, 4000 kcallal max. akkor fogysz ennyi mozgás mellett, ha nagyon izmos vagy (ez máris nem teljesül), nagyon gyors anyagcserével.


Havi 3-4 kiló nem túl gyors, az OK, de ahhoz megfelelően kell enned. Nem lehet tudni, hány kalória jó neked, ez nagyon egyéni, de azért sokkal 2000 kcal fölé nem mennék. Heteken belül kiderül, ez mire elég.

2018. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!