Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így a munka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így a munka a kapcsolatunk rovására mehetne?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyok, együtt a menyasszonykámmal nem rég jegyeztem el. Ő azt szeretné ha ott dolgoznék ahol az anyukája. Ha letenném a targonca tanfolyamot, akkor ott netto 300 körül kereshetnék, 2x jobban mint most.


Viszont ott úgy néz ki, hogy 2 nap 12óra 2 nap szünet, és természetesen váltott műszak, hol 6-18:00-ig hol 18:00-6:00-ig tart a munka. Plusz jelenleg még nem rendelkezek saját autóval, így kb oda vissza egy hosszabb kb 3-3,5 uttal kell számolnom Budapesten belül, hogy kényelmesen kezdés előtt beérjek.


Párom is két műszakba dolgozik, de ő 8 órában vagy délelőttös vagy déltől 8-ig. Egyelőre még nem élünk egy háztartásban, várhatólag novemberben költözünk össze.

Mondjuk úgy is ősszel váltanék helyet legkorábban.


Látom anyjának is milyen hülyén jön ki, ritka mikor mind a két szabadnap szombat vasárnapra esik.

Az is szar amikor reggel 6kor vegzel 8-kor elalszol aztan 3-kor felkelsz és kb vége a vasárnapnak amit együtt tölthettek. p-sz éjszaka se olyan jó, hiaba szabad pont a vasarnap.


Neki nincsenek ilyen félelmei de én tartok ettől, hogy ez nem jó hosszú távon, ha ő nem is de szerintem én besokallnék.

Meg aztán ha már megvan a targonca kicsit már alapból többet kereshetek ha nem is 300-t, de azért nem kell ilyen hülye műszakba lenni szerintem hogy meglegyen a 200 körüli összeg


2018. jún. 13. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Targoncaskent alapbol 200 felett kapsz a legtobb helyen es legrosszabb esetben is valtott muszakba kerulsz, de nem 12 oraban es ilyen hulye beosztasban, ahogy te irod. Nalunk pl reggeltol delutanig, aztan delutantol kb 9-10 ig a kovetkezo het, a valtott muszak. Az ejszakas muszak pedig fix, ott kulon csapat van. Es 250 korul kapnak a targoncasok. Negativum lehet, hogy valamelyiknek mindig kotelezo elvallalnia az adott hetveget, de ezt altalaban felvaltva megoldjak, nem kell minden hetvegen bent lenni.
2018. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt a helyet ki is hagyom, amit fentebb vázoltam. Egyébként amit írtál oda keresnek embereket targoncázni? Egyelőre még nem aktuális csak kíváncsi vagyok
2018. jún. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!