Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne jobb ajándék a páromnak? (férfinek)

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyunk és ilyen fénykép albumon vagy ilyen nagyobb képkereten(amibe több fényképünk bele fér) vagy ilyen párna amin szintén közös képünk lenne,melyik lenne jobb szerintetek?? Tudom hogy nekem kellene eldönteni de sajnos nemtudok ebben most:)
2018. jún. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez nőies ajándék, ég, férfi pont tesz rá. De inkább az album legyen akkor már.
2018. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Egy ajándék tipp, ha tényleg ferfiról van szó: csinálj egy kis kupon füzetet, amiből ki lehet tépni lapokat és írd rájuk, hogy: szopató jegy 😀

Írd még mellé, hogy meddig érvényes és hogy bármikor beváltható nálad. Garantált siker.

2018. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se nagy szam, de a masodik otletenel meg mindig jobbak.
2018. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat akkor kitalalok valami mast mondjuk az a kuponos lehet tetszene neki de azert na :D
2018. jún. 13. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami programot találj ki. Szeret a párod, biztos értékeli majd ezt a cuki ajándékot, de ez tipikisan az a fajta, amit egyszer megnéz az ember, hogy jaj de aranyos és utána kiteszi porfogónak/beteszi a szekrénybe. Sokkal jobb egy programajándék: hajokázás, étterem, szabadulószoba, canopy park stb, amit együtt átélhettek.
2018. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben igazad van köszi :) majd gondolkodom hogy hova merre mehetnénk :)
2018. jún. 13. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam neki fotoalbumot és nagyon tetszett neki. Vicces kommenteket is írtam a képek alá :D meg szépen kidíszítettem, stb. Nagyon jó ajándék lett szerintem. Kuponfuzetet is csináltam, az is nagyon jó ötlet!! Természetesen az élmény is :)
2018. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!