Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom miért próbálja elhitetni velem, hogy jóképű vagyok, amikor tudom, hogy ez nem igaz, és a visszacsatolásokból is az ellenkezője jön le?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnek, próbálnak támogatni, boldoggá tenni, stb.
2018. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert a családod elfogultan lát.
2018. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig felmerül/szóba hozod és erre nem nagyon lehet mást mondani. De ha küldesz képet én őszintén elmondom a véleményemet.
2018. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Ilyen téren ne adj a családtagjaid szavára. Nyilván ők ismernek, külsőre is elfogadóbbak, s nyilván a belső értékeidet társítják a kevésbé vonzó külsődhöz, a szüleid meg ráadásul igazi főnyereménynek gondolnak.

Tehát lapozzunk, jön a rideg valóság:

Ha 10 nőből 9 elutasít, akkor bizony sajnos túl rusnya vagy.

2018. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért, mit mondjon, "ha tudom, hogy ilyen ronda és szerencsétlen leszel akkor inkább lenyeltelek volna"?
2018. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Igen, az jobb lenne. Az igazság mindig jobb a kegyes hazugságnál.

Egyébként nem vagyok ronda, de jóképű sem. Átlagos.

2018. jún. 13. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
A családod talán másképp lát téged, mint te magadat vagy ahogy más emberek látnak.
2018. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit sárga, kicsit savanyú, de legalább a miénk."

Nos a családtagjaid elvi okokból sem fognak téged kritizálni. Eleve szembemegy az utódvédelmező anyai ösztönökkel és a józan észnek ellentmond egy szülő felfogásában a gyermek kritizálása. A valóság azonban rideg és kegyetlen. Mint ahogy a bébielefánt a legmelegebb szeretetben cseperedik fel, aztán felnőttként megölik az oroszlánok úgy téged is elfogultan jellemeznek és bátorítanak a családtagjaid, de amint kikerülsz a társkereső húspiacra rádöbbensz mik a valódi lehetőségeid.

Anyám szemében én is magas vagyok 170 centisen, izmos vagyok 51 kilóval és széles vállam van, miközben 10 másodpercenként lecsúszik a válltáska. :D

2018. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

valahol az ilyen felismerésekkel kezdődik el a felnőtt gondolkodás.

nem kell ezért haragudnod rájuk.

harag akkor lenne jogos,hogy mondjuk olyan lennél mint a munkatársnőm,aki már egészségkárosító és kártékony a gyerekére.

mindig mondta,hogy az én pici fiam így meg úgy,minden nap visz neki pizzát,péksüteményt,sültkrumplit,mert sovány,óránként hívta telefonon,mert tudja mikor csöngetnek ki óráról.

aztán balázska most jár kajakozni,hogy izmosodjon egy kicsit.

szabályosan szerelmes a gyerekbe.

gondoltam is,hogy van egy 10 év körüli fia vagy valami,tőlem oké a majomszeretet.

aztán egyszer bejött hozzá a srác...

egy 170 körüli,kb 110 kilós lúdtalpas zsírgombóc volt szerencsétlen gyerek.

egyébként nála kb fél éve jöhetett el a hozzád hasonló felismerés,amikor 2 hónapot külföldön volt és csökkent a muterja hatalma felette és sokkal jobban szembesült azzal,hogy mi is ő.

mire hazajött ledobott vagy 10 kilót és azóta is kb 10et.

2018. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A családod csak nem akarja, hogy a gyerekük/testvérük/unkokájuk is csak egy újabb önbizalomhiányos, öngyűlölő, gyakorin magát sajnáltató kis örökszűz legyen. Úgy látszik, nem sikerült nekik.
2018. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!