Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne utáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne utáljam ennyire jóképű férfitársaimat?

Figyelt kérdés

Nem jól kinéző férfi vagyok. Világéletemben az a típus voltam, akinek a nők áradoztak a szuper jóképű pasikról, meg akinek panaszkodtak, hogy nem kellenek nekik, vagy csak kihasználja őket. Személyiségre nem vagyok egy ilyen barátzónás típus, szóval ezek az ismeretségeim hamar véget értek. De volt olyan, aki kerek perec kimondta, hogy én az a fajta vagyok, akivel beszélget, és nem az, akivel szexel.

Szóval egy jó adag utálat alakult ki bennem jobban kinéző férfitársaimmal szemben. Mivel az intelligenciám rendben van, rengeteg munka árán eljutottam oda, hogy baromi jól keresek. És valamilyen frusztrált örömet nyújt azt látni, hogy az ilyen férfiak H&M-ben, Zarában öltözködnek, míg nekem nem okoz problémát egy Hugo Boss bőrkabát megvásárlása. Amikor ők BKV-val viszik a barátnőjüket, akkor én egy új német sportkocsival közlekedem.

Viszont tudom magamról, hogy ez nem egészséges. Meg akarok békélni a sorsommal, hogy én nem vagyok egy jó pasi, és nem is leszek soha. De baromi nehéz. Nekik egyszerűen szerencséjük volt, míg én mindent, amit elértem, magamnak köszönhetek. És így sem érek tizedannyit sem a nők szemében, mint ők.

Tudom, kapok majd hideget-meleget ezért. De komolyan hátráltat a társkeresésben is, egyszerűen már nem is nagyon nyitok nők felé.


2018. ápr. 8. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem valamikor jóképűnek tartottak (bár én sosem magam) mégis életemben egyszer sem volt barátnőm. Sőt még nővel sem voltam. Lehetne még tovább ragozni.

És sosem viselkedtem idiótán.

Szóval akkor mit irigyelsz rajtam és miért is kéne utálnod? Valószínűleg ötször jobb életet élsz mint én nők terén is.

2018. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Egó
2018. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy nem fogod őket utálni, mert nincs miért.
2018. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utálkozás helyett inkább azon munkálkodj, hogy a lehető legtöbbet kihozd magabdól, fejleszd, képezd magad. Az örökös zsörtölődés csak depresszióssá fog tenni.
2018. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van lóvéd is és nincs egy retkes hobbid, ami lefoglalna, ezért inkább itt sírsz.
2018. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert tegnap egy lány, akivel össze akartam ismerkedni, elkezdte mesélni, hogy mi a helyzet a helyes pasival, akivel randizik... És ez sajnos túl gyakran esik meg.
2018. ápr. 8. 10:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed másoknak meg nincs akkor most többre tartod magad? Azért ezen a személyiségen is el kellene gondolkodni...

De ha ilyen nő kell akkor biztos van 2-3 tucat akiknek ha kiperkálsz havi 200.000-et akkor imádni fognak.


Elég szar hogy eddig jutsz hogy anyagi dolgokkal méregeted össze magad a másikhoz.

Nyilván van olyan gazdag pasi aki jóképű is... vele mi van?

Vagy ha valaki szegény és nem is jóképű akkor ő már 1 szar mert nincs pénze?


Vannak olyan emberek akiknek féloldalt 0-ás hajuk van a másik oldalon meg sörény és van barátnőjük.

Sőt akiknek ki van varrva még az arca is, azoknak is van. Akkor most ők jóképűek vagy ők is utálva vannak?

2018. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magadat utáld bzmeg, meg előbb utóbb valaki orrbanyom. Személy szerint kbszottul irritál, amikor egy kis nyomi gyűlölködve bámul engem, meg a barátnőmet.

Nem egyszer csináltam belőle konfliktust, de minden esetben én jöttem ki jól belőle.

2018. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdező egy igazi szerencsétlen lúzer, aki életében nem ült német sportkocsiban.
2018. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Én sem vagyok jóképű! Nagy krumplifejem, hiányos, "Che Guevara" arcszőrzetem és barnulásra képtelen bőröm van, plusz még nem is keresek jól sem. :D


Ennek ellenére sosem voltam irigy sem a jóképűekre, sem a gazdagokra. Elfogadtam és kész! Nyilván nem fogok soha Cristiano Ronaldóként felébredni.


Én leginkább azon akadok fenn, hogy a jóképűeknek és/vagy a tehetősebb férfiaknak léptékekkel több mindent elnéznek a nők, sőt, az általában negatív, rossz tulajdonságokat is mint a jóképű férfi előnyös tulajdonságai közé sorolják, amiből arra a következtetésre jutnak, hogy a delikvens herceg egy igazi egyéniség, különlegesség. (Ugye gyakran az agresszív megnyilvánulást is képesek a határozottsággal egybemosni, holott köze sincs a kettőnek egymáshoz.) Szóval bőven elég a lekenyerezésükhöz: címlapra való külső, népszerűség, tehetősség.

2018. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!