Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lelki sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi lelki sérült ember itt? Mit vár ettől az oldaltól?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Stressz levezetés arc nélkül, következmények nélkül azzal, hogy másokat bántanak
2018. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Hogy hasonló lelki sérültbe fut bele, megismerkednek, aztán mehet a full szex éjjel-nappal.

De komolyan, amikor voltak ilyen problémáim, én is gyakran jöttem ide. Megismerkedtem magam fajtával és jól elvoltunk.

2018. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Anya apa minták hiánya, sérelmek, média hülyítés az ok, hitetlenség.

Mit vár ? Szerintem mások látásmódjára kiváncsi, vagy bensőseges beszélgetést, szinte válaszokat, humort, kedves szót, vagy azt h megmondják neki a frankót ha rossz iránybas megy.

2018. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én nem várok semmit, de legalább valamennyire eltereli a gondolataimat a fájdalomról.
2018. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A csalódásoktól, az életben való sikertelenségből adódóan, van, aki itt sportol, ahelyett, hogy az agresszióját pl. futásban vezetné le.

Mit vár ettől az oldaltól? Talán azt, hogy lenne 1-2 személy, aki nem totál idiótának néznék őket, hanem mondjuk értelmes módon megpróbáljanak számára ötletet, javaslatot, utat adni a problémájára vonatkozóan.

2018. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Off


"A csalódásoktól, az életben való sikertelenségből adódóan, van, aki itt sportol, ahelyett, hogy az agresszióját pl. futásban vezetné le."


Most komolyan. Futással hogy lehet agressziót levezetni? Konkrétan kevés idegesítőbb dolgot tudnék mondani a futásnál. Hirtelen csak a horgászat jut eszembe.

Szerintem agressziót csak agresszív sporttal lehet levezetni.


On

2018. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Azért azt is tegyük hozzá, hogy manapság akinek kicsit ellentétes a véleménye valamiben, egyből mennek a "lelki sérült" "frusztrált" "örök szűz" jelzők.

Szerintem meg pont azok az emberek a lelki sérültek, hisz észérvek helyett személyeskedéshez, mások bántásához folyamodnak, a te kérdésed is valamilyen szinten ilyen. Lehet, hogy ha megnéznénk, hogy miért jutottál erre az álláspontra, akkor köze nem lenne a lelki betegségekhez, és csak gyerekes sértődöttséged van valami piti vita miatt, ami már egy fokkal közelebb van a lelki sérüléshez, akárhogy is nézzük.

2018. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Itt anonim módon panaszkodhatnak, hibáztathatnak másokat, ez az ő kis játszóterük.

Igazából ezzel csak még méllyebbre kerülnek, addig hajtogatják a marhaságaikat, hogy rögeszméikké válnak, nem beszélve az időről amit arra pazarólnak, hogy itt vergődnek, ahelyett hogy a gyenge pontjaikat erősítenék.

2018. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem agressziót csak agresszív sporttal lehet levezetni."

Amit aztán "nagyon" korbában lehet tartani a hétköznapi életben is, tehát folytatódik ott, így a kör bezárul.

Az élet nem olyan, mint a kung-fus, karatás filmekben, hogy megtanulunk egy küzdősportot, vele együtt a lelki békét is, és minden töki lesz tőle. Mo.-n nem ez van, hanem totál ellentétes hatása van a küzdősportoknak: mégagresszívebb lesz az egyén tőle.

2018. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!