Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valami ebből? (N)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami ebből? (N)

Figyelt kérdés

Ha a pasi 1 hònap beszélgetés után se hìvott el konkrét találkozòra akkor nem valòszìnű hogy akar tőlem valamit?

Személyesen ismertem meg, később a neten kezdtünk beszélgetni. Beszélgetések tartalmasak, minden nap keressük egymást. Tesz célzást, hogy tetszem neki de mégsem hìv el.


2018. jún. 13. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi, majd sorra kerülsz te is.
2018. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáld noszogatni - pl. dobj be a beszélgetésbe egy filmet (valamit, ami most megy és érdekel), hátha lecsap rá és elhív.


Vagy szimplán, minden teketória nélkül kérdezd meg, hogy van-e kedve találkozni.

2018. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért a sült galambot várod? Te is elhívhatod őt, vagy idáig nem terjed az egyenjogúság?
2018. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mozit emlìtettem de pròbáltam nem tùl célzásbòl mondani. Lehet nem esett le neki.
2018. jún. 13. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mire jók ezek a célozgatások, meg titkos jelek adása, utalgatás. Én ezeketől agyfaszt kapok, miért nem lehet konkrétan megkérdezni, hogy “Van kedved valamikor találkozni?” Ennyi, egyből kiderülne mit akar.
2018. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele egyáltalán? K..vára nem érdekled!
2018. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WheneverYouWant ***** válasza:
91%
Vesd fel hogy találkozhatnátok valamikor... pár napon belül legkésőbb érezni fogja... talán leesik neki.. nem tudom... elég furcsa ez
2018. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi van a háttérben, lehet akár a visszautasítástól való félelem, vagy akár más tetszik neki jelenleg...


Igaza van az egyik válaszolónak, hívd el te valahova. Nem veszítesz vele semmit, és vagy előreléptek, vagy túlléphetsz rajta. Hajrá! :)

2018. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 2 opció, hogy félénk, nem mer lépni vagy nem is szeretne közelebb kerülni hozzád.


Húzni az időt nem érdemes, és semmit sem veszíthetsz azzal, ha te kezdeményezel és elhívod. Vagyvalakul valami és előrréb léptek vagy megtudod, hogy ideje tovább lépni.

2018. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na adok egy ingyenes jó tanácsot. Célozgatni a vurstliban a céllövöldében kell, utslni meg a bankszámlára. Mi férfiak az egyenes beszédben hiszünk: van kedved találkozni? Ennyi.
2018. jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!