Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom ütögetni szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom ütögetni szokott játékból, később ugye nem fog komolyabbá válni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet tudni. Az én párom is szokott hülyéskedésből/szex közben a fenekemre csapni, leszorítani, vagy a kezemre csapni, ha a kajájából akarok enni, de soha, a legnagyobb veszekedés közepette sem emelt rám kezet. Csak ordítottunk egy sort egymással, meg bevágtuk az ajtót, de sosem bántott. Részegen sem.


Lehet, hogy van, aki nem ilyen.

2018. jún. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nemhiszem
2018. jún. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Kétlem, mostanában én is rákaptam arra, hogy nagyon enyhén "megpofozom" azokat, akikkel jóban vagyok, ha mondanak valami genyóságot (nem indulatból, csak szórakozunk), de egyébként nem vagyok agresszív egyáltalán, a konfliktushelyzeteket másképpen kezelem.
2018. jún. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem lehet tudni
2018. jún. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis ugyanannyi esély van rá, hogy komolyabban meg fog ütni, mint ha nem ütögetne játékból.
2018. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem számítanak a körülmények.


Ha mondjuk a kezedre csap, ha a kajájába nyúlsz, az nálam nem férne bele, akkor sem, ha nem fáj.. ha vállon bokszol, mikor szivatod, az sem. Nem bírom, ha büntetésként használják, vagy idegből az erőszakot.


Ha rácsap a fenekedre, belemarkol a testedbe, vagy mondjuk birkózás/játékból leszorítás közben erősebben fog kicsit, az szerintem rendben van.


Minden kapcsolatot leépítenèk azzal, aki szórakozásból pofon vág, akármennyire is nem fáj.


Egyébként soha senki nem látja a párján a jeleket.. senki nem úgy megy hozzá, hogy na, valószínű, hogy ütni fog..


Aki kapott kiskorában a szüleitől(és sikerült feldolgoznia), az felismeri a jeleket.. ha idegből üt, vagy megfontolva büntetésként, attól ne várj jót.

2018. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de azért jelezd neki, hogy ezt még játékból se csinálja.
2018. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Elárulod, hogy lefogni valakit birkózás közben mitől jobb/elfogadhatóbb, mint minden erőkifejtést mellőzve vállon bokszolni vagy arcon legyinteni valakit? Komolyan nem értem.

2018. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szokott, de soha egyszer nem emelt rám kezet, és az ütögetés sem fáj, csak néha meglegyinti a seggem, vagy elfenekel szex közben, játékosan a kezemre üt ha valamit elveszek előle.


Közben mosolyog, nevet, megcsókol, de vita alatt soha még csak nem is lépett fel fenyegetően.

2018. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!