Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ezekhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ezekhez a bulikhoz, ha a párotok menni akarna?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, a barátom ugyanennyi idős. külföldi és most távkapcsolatban vagyunk, 1 hónap múlva megyek majd hozzá. az elején letisztáztuk, hogy nem szeretem és nem tolerálom azokat a pasikat akik bulizgatnak a barátnőjük mellett. soha nem is volt ilyem kapcsolatom, illetve én nem is igénylem, a munkámmal foglalkozok, családot szeretnék stb.


mondtam neki, hogy számomra elfogadhatatlan, hogy otthon ülök és aggódok hogy hol a barátom.

ugye elkezdődött a a foci vb, ma közölte velem, hogy elkéretőzött előre a munkájából azokra a napokra amikor az országa játszik és el fog mennu egy kivetítőn nézni a meccseket. mondtam erre hogy oké. majd kiderült, hogy azt is gondolta, hogy ha nyer a csapata, akkor elmegy ünnepelni klubbokba, diszkókba, éjszaka.

én erre annyit mondtam hogy akkor szakítok. nem is értem miért kell elmenni, ő a csapat tagja, vagy focista vagy mi? miért nem lehet megnézni a haverokkal és hazamenni? ráadásul tudja nagyon jól, hogy nekem ez nem pálya.azt hozzátenném, hogy én nem járok sehova és megtisztelem őt. illetve mondtam neki, hogy oké akkor én is ünneplem majd az ő országának győzelmeit, ha már a magyaroknak nem szoríthatunk, és elmegyek bulizni meg meccset nézni.erre azt mondta az nem ugyanaz mert én lány vagyok.


2018. jún. 14. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Szegény pasi
2018. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Sztem mindketten idiotak vagytok:D bar nyilvan ha elore kozolted a hozzaallasod akkor tudhatta h ilyen vagy, de oszinten szerintem ez nem normalis merteku feltekenyseg es kisajatitas. Szerencsetlen csavo eleteben egyszer el akar menni bulizni :D de a beszolasa miatt nem sajnalom, ha ugyanilyen kreten modon all a temahoz. A huseg nem a bulin mulik, vagy azon neha jolerezheti e magat az ember...
2018. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Van olyan lányismerősöm aki, amikor az Újpest tétmeccset játszik akkor lilára kikenve, bandával megy a meccsre majd utána eredménytől függően berúgnak.

Ez egy életforma és tetszik vagy sem, nem mondhatod azt, hogy márpedig nem mehet.

2018. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
még1x mondom nem meccset nézni nem engedtem el, az alap persze. utánna klubbokba, az nem tudom miért kell...
2018. jún. 14. 17:59
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Nézz magadba, egyértelműen a bizalmatlanság mozgat, ami abból adódik, hogy nincs elég önbecsülésed talán. Én is hasonló helyzetben vagyok, mert hasonlóképpen gondolkodok, ezért fordultam inkább szakemberhez. Neked is ezt javaslom.
2018. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

szóval egy párkapcsolatban normális bulizgatni? azt hozzá tenném hogy Dubaiban él, csak hogy érezzétek a "buli" szó súlyát. nem mucsaröcsögére menne a kultúrba....

megnézném azt a bnőt aki édesen alszik, miközben a pasija Dubaiban tombol

2018. jún. 14. 18:05
 7/28 A kérdező kommentje:
és érdekes más kapcsolataimban, volt annyira korrekt mindenki hogy nem járt külön utakon, és nem okozott direkt stresszt nekem. aki szerelmes az nem bulizgat sztem
2018. jún. 14. 18:07
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Én akkor is édesen alszom, amikor a férjem minden évben elhúz egy hétre egy külföldi fesztiválra nélkülem, ugyanis megbízom benne és nem tartom egy gerinceteln debilnek, aki nem tudja, hol a határ. De hisztizz csak nyugodtan, ha van egy kis esze, úgyis hamar kivág, mint azt a bizonyos macskát.
2018. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Te jó ég! Remélem minnél hamarabb kapcsol a pasi és lelép :D
2018. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj, ez TE vagy. TE így gondolod, NEKED ez a normális. Nagyon sok párnál viszont elfogadott, hogy egymás nélkül is buliznak.

Ettől függetlenül azt tudom mondani, hogy én a TE HELYEDBEN nem tolerálnám ezt. Amennyiben világosan elmondtad neki, hogy nálad NEM fér bele, hogy bulizni járjon, akkor nyilván úgy jött össze veled, hogy ez elfogadja, tisztában van vele, hogy akkor nem járhat el melletted bulizni. Ha ez mégsem felel meg neki és bulizni akar, akkor elválnak az útjaitok, kész.

2018. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!