Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok azzal állna elő, hogy pár hónapra szakadjatok ki a mókuskerékből, és csak túrázzatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy csináljátok végig egyben a Kéktúrát, vagy a Kékkört?

Mit gondoltok, szerintetek jó lenne kiszakadni egy időre a mindennapi bajokból, stresszből, és inkább kikapcsolni, világot látni, az azzal járó kellemetlenségek árán?

Szerintetek milyen hatással lehet ez egy kapcsolatra? Jobban összehoz, esetleg rossz mert egymás agyára mentek...?

Mit reagálnátok? :D


2018. jún. 11. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám! 23/L
2018. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha anyagilag megoldható és nem rúgnak ki, benne lennék. De nem a teljesen nomád kiadásban, mert azt nem élvezném. Inkább olyanban, hogy valahol vegyünk ki egy erdei kunyhót és körülötte túrázgassunk vagy vegyünk egy kis pincét, hétvégi házat és azt újítsuk fel és ott túrázzunk, kertészkedjünk.

A kapcsolat összehozása/egymás agyára menés meg emberfüggő. Akivel járok, az értelemszerűen nem menne az agyamra, pont azért vagyok vele :D

2018. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden évben járunk ilyen túrákra, imádjuk, szóval csak annyit kérdeznék, hogy mikorra foglaljak szabadságot.
2018. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
(Na általában nem több hónap, csak 2-3 hét, de ha anyagilag beleférne a több hónap munkakiesés, akkor simán - 3. voltam).
2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Alap helyzetben szerintem,ha egy pár megteheti (munka,anyagiak,stb.) akkor jó dolog lenne.


Viszont saját szemszögemből én meglepődnék mivel a barátommal rettentően lusták vagyunk, nem szeretünk túrázni. Plusz megsem engedhetnénk magunknak az ilyesmit.

2018. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Feleségül venném :D Bár hogy nekem mennyire lenne ez kiszakadás a mindennapokból, nem tudom, mert én munkaköri kötelezettségeimből kifolyólag is járom a természetet :D
2018. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A legcsodálatosabb dolog, akár az El Caminot is lenyomnám vele...no, ha lenne párom.
2018. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék, sajnos barátom nem szeret túrázni.

És ez nagyon fáj.

De ha:

Nyilván ez anyagilag is átgondolandó, és ugye pár hónapot egyetlen munkahely sem tolerál, bár ő többször dolgozott otthonról. Még a macskánk aggasztana, mivel nagyon ragaszkodó.

2018. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien benne lennének :D

Mi tervezgetjük a párommal, és csak felmerült bennem, hogy vajon mennyire vagyunk különcök ezzel (csak mert pár barátnőm szerint nagyon :D )

2018. jún. 11. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a munkahely mellett belefér, akkor miért ne?
2018. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!