Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kiszeretett belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kiszeretett belőlem? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác. Akinek tetszem elvileg.

Msn-en mindig írja, hogy szeret. Amikor találkoztunk akkor is ölelt,puszilgatott, meg akor is mondta hogy szeret.

Minden este kaptam tőle szép sms-eket ilyen jóéjt sms-t amibe leírta többször is hiányzom neki és hogy szeret.

De az elmúlt 2 napba nem kaptam sms-t msn-en nem írta h szeret és alig beszélgettünk msn-en.

Msn-ről mikor kilépett else köszönt... :S

Ezek szerint már nem szeret?

Mindig amikor beleszeretek a srácba ő akkor meg kiszeret belőlem :(

Mit tegyek?


2010. jún. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonzod még egy kicsit sem, akkor evidens, hogy nem szalad utánad. Talán most neked kéne hasonló dolgokat csinálni, hogy rájöjjön, hogy tényleg érdekled. Nem feltételezhetsz senkiről valamit, amíg meg nem bizonyosodtál róla, hogy az tényleg úgy van.
2010. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak nézi a foci vb-t :)

de most komolyan, 1-2 nap miatt nem aggódnék, várd meg, amíg jelentkezik, akármi is lehet..

2010. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jún. 16. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy iszik és csajozik és azért nem ér rá írni.
2010. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jóvan :S
2010. jún. 16. 18:11
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 15 vagy...
2010. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!