Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretett a barátom belőlem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett a barátom belőlem. Szakított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki, aki már visszahódította, féltékennyé tette a párját, vagy újra szerelmes lett a fiú, hogy csinálta?

Ha válaszolsz, felpontozlak. 2, 5 hónap telt el a szakítás óta.


2011. febr. 20. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszeretett,szakított és két és fél hónapja nem keresett,akkor veszett ügy.Hagyd.Bocsi.
2011. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert ez olyan sok időnek számít? :O
2011. febr. 20. 12:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok idő bizonyos esetben,de itt elég sok.
2011. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem már nagyon sokszor szakitott a barátom, de nem hosszú idökre csak egy-két napokra. Ez már amugy szeritem is esélytelen , mert ha eddig nem keresett akkor szerintem már nem is fog.

18/L

2011. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de amikor látom az utcán, vagy bárhol,mindig annyira zavartan viselkedik. Nem tudom miért.
2011. febr. 20. 12:20
 6/13 Panda Péter ***** válasza:
100%
szerintem is felejtős. velem is megesett már, hogy a magányosság nyomasztó hangulatától vezérelve megpróbáltam visszaszerezni az exemet, de mikor lenyugodott az agyam, logikusan gondolkozva mindig rájöttem, hogy jobb is így, mert általában egy kapcsolatnak nem ok nélkül vetnek véget a felek. próbálj valaki újat keresni.
2011. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van, aki pedig azt mondja, hogy a fiúknak idő kell, míg rájönnek, hogy rossz döntés volt a szakítás.(abban az esetben, ha tényleg rossz döntés volt)..
2011. febr. 20. 12:25
 8/13 Panda Péter ***** válasza:
100%
nem akarok ünneprontónak tűnni, de szerintem ezt csak olyan lányok mondják, akik vissza akarják szerezni a pasijukat.
2011. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Két esélyes a dolog. Vagy megbánja, vagy nem. De te ne erőltesd, ne keresd, ne zaklasd. Ha összefuttok valahol, akkor legyél vele kedves és jó kedélyű és lássa rajtad, hogy minden rendben. Talán akkor rájön, hogy nézd, itt ez a szép és magabiztos, boldog nő, akit talán kár volt elengedni.
2011. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha kiszeretett belőled és azélrt szakított akkor sajnos ez már tényleg veszett ügy.főleg h 2.5 hónap eltelt azóta.ennyi idő alatt,sőt ennél sokkal rövidebb idő alatt rá kellett volna jönnie ha mégis szeret és veled akar lenni.sajnálom.
2011. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!