Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? A barátom kiszeretett belőlem 15 évesen, van esély rá, hogy később újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Azért nem érezte már a szerelmet, mert nem tudtunk találkozni, mivel nem engedték a szüleink, és ehhez hasonló nehéz körülmények voltak a kapcsolatunkban.

Őszinte fiú,és tudom, hogy közben nagyon szeretett.

Ő mondta mindig, hogy túlságosan szeret, és velem marad, pedig más ilyen körülmények között már lehet, hogy nem bírná ki. Ő se bírta sokáig, csak 1 évig. :S

Szerelmes volt nagyon. A nehezítő körülmények elmúltak.

Megkereshetem? Nagyon szeretem még mindig, nem tudok túllépni, kérlek segítsetek.

Nem a személyemmel, vagy a vonzalommal volt a probléma, hanem a külső nehéz tényezőkkel.

Az elején reméltük, hogy talán egy életen át tarthat.


2011. júl. 17. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Keresd meeeeeg! :D

Sok sikert hozzá ;)

DD

2011. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

9 hónap telt el a szakítás óta.

2011. júl. 17. 22:48
 3/11 nicelili válasza:

figyelj...szerintem ha valaki nagyon szereti a pasiját, akkor megtesz érte minden,ez fordítva is igaz...

ésha a szüleid nem engedik meg?noh,és? arra vannak a szabályok,hogy megszegjük őket...ne legyél mindenáron a jókislány,ha a pasidról van szó...szökj el,vagy mondd,hogy a barátnőidhez mész,segítesz nekik a leckében,vagy valami ilyesmi...

ez tapasztalat,énis már hányszor ellógtam a pasim miatt,és egyszer sem buktam le,és azóta is együtt vagyunk

keresd meg,nyomás,mire vársz?tapsra? mondd meg neki,hogy még mindig szereted,és hogy szeretnéd újra megpróbálni vele,és ha nem megy,akkor nem megy,akkor keresel mást,és megpróbálsz belőle kiszeretni...de sose feledd,mindenre van megoldás,és mindent el lehet érni (akárcsak egy kis női bájjal),csak akarni kell

2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem vagyok az a jókislány, csak így sem volt elegendő a találkozás a számára. Aztán az is nagyon rosszul esett, hogy mennyire szeretett, meg tényleg éreztem is, és amikor mondta, hogy nem érez semmit, hát bennem egy világ dőlt össze. Mindenért magamat okoltam, hogy nem vagyok neki jó stb, teljesen összetört az önbecsülésem, és úgy összevesztünk, hogy utána már azt mondta, nem is szeret.. Szóval nem mertem megkeresni, mert általában azt mondják, hogy hagyd, ne alázd magad, de megfogom ezután,csak nem akarom zaklatni, mert mi van, ha ő már nem is szeret.
2011. júl. 17. 23:20
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ez lemaradt. :) És az elsőt is persze.

Csak félek, hogyha megkeresem, annyira leblokkolok, hogy nem tudok majd mit mondani.

2011. júl. 17. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd a francba,9 hónap? asszed h nincs csaja? nemfog csak azon rágódni h csak te kellesz neki
2011. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Asszem nincs csaja"?

Nincsen, a nővérével sajnos minden nap találkozok, ő is mondta. De ahogy gondolod . :/

2011. júl. 18. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak Ő tudja, valahogy találkozz vele!!!

vagy írj neki sms-t vagy fb-én avgy msn-en, és mondd neki, hogy látni szeretnéd hívd el oda ahol összejöttetek és idézz fel benne jó emlékeket, de vigyázz ne olyanokat amikor veszekedtetek!!

csak okosan és ügyesen ;)

2011. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. júl. 19. 09:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Nicelili, bár még válaszolnál, szükségem van a segítségedre! :)
2011. júl. 19. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!