Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek ilyen esetben gáz/korai még bókolni egy lánynak? Feltételezzük hogy van egy lány akit, közel egy éve ismertek. Nem vagytok együtt viszont, már egy ideje randiztok. Szexet is de még nem vagytok együtt. 3. randinál korai még a férfinek bókolnia hogy milyen szép is a lány? Lányok nektek jól esne egy olyan férfitől akivel nagyon szimpatikusok vagytok egymásnak és ilyet mondana? Nem éreznétek úgy hogy már megszereztétek a férfit?

2018. jún. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet hogy csak én vagyok túl maradi, de nálam az a sorrend, hogy előbb bókol valaki, utána esetleg randizunk és csak ezután szexelünk.
2018. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2018. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted becézni, verbálisan kényeztetni a barátnőidet, akkor bókolj neki is. Ne fojtsd el magad, légy őszinte. Meg nem sértődik az tuti, max ha látod hogy furcsán veszi ki magát akkor leállsz, ennyi.

A nők jellemzően nem úgy vannak összerakva, hogy menekülőre fogják ha valaki már "megvan". Az a férfiak reszortja. Ráadásul evolúciósan megalapozott. A nőkre nem ez jellemző. Viszont kivétel mindig van...

2018. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen mi is randi után feküdtünk le.:) Őszinte ember vagyok. De azért nem szeretem túlzásba vinni a dolgokat, mert az akkor már nem lesz olyan értékes. Látszik rajta hogy nincs sok önbizalma. Múltkor tettem, apróbb megjegyzést a külsejére természetesen pozitív megjegyzést. Látszott rajta, hogy nagyon jól esik neki. Múltkori talinnál nem bókoltam pedig tényleg nagyon szép volt.
2018. jún. 15. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Bókolni azt bármikor lehet, amikor jól esik. Nem fog megsértődni és otthagyni. Kivéve, ha rosszul bókolsz, mert te annak szánod kicsit ilyen vicceskedve, azt közben mégsem az, ő nem nevet rajta. Szóval már az első pillanattól , a legeslegelsőtől, amikor először találkoztok, és ő pl nem pasival van, akkor már lehet bókolni. Szeri
2018. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ntem ha szépeket mondasz neki, ami tényleg szép, azokkal nem lehet elrontani.

Max nem tetszel neki, de akkor sem a bókkal volt gond; hanem nem vagy az esete. Ha meg esete vagy, és tényleg szépeket mondasz, tisztelettel szólsz hozzá, annak meg nagyon örül, de ha nem jössz be neki, még akkor is örül egy ténylegesenszép bóknak.

2018. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!