Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder-statisztika: ti mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-statisztika: ti mivel magyaráznátok az eredményeket?

Figyelt kérdés

Tavasszal gondoltam, hogy kicsit megnézem, milyen mindkét nem oldaláról a Tinder, ezért felregeltem a saját képeimmel és adatlapommal, illetve egy hasonló kaliberű férfi profiljával. Mondhatni, átlagosak, de normálisnak kinézőek "voltunk", semmi cicis kép, semmi feszítés, egy arckép volt (nem igazolványkép, sima szelfi pár baráttal, elől pedig mi vagyonk, nagyjából derékig mutat mindkettőnket -igyekeztem hasonlót), cukiságos (nála kisbaba(mikor lett leírása, beleírtam, hogy unokahúg), nálam kiskutya) és sportos kép (a srácnál síelős, nálam úszós(csak a fejem látszott ki a vízből, ahogy vigyorogva integetek)).


Mindekit jobbra húztam mindkét profillal, a matchek száma:

723 fő/1000 a női profillal

148 fő/1000 a férfi profillal

(Leírás ekkor egyiknél sem volt)


Csináltam egy frappáns leírást mindkét profilhoz pár alapinfóval, újból 1000 főt végigpörgettem mindkettőn. Mivel hátrébb kerültünk gondolom a sorban, kevesebb lett mindkét profilon a match, amiből az sem kizárt, hogy még a leírás nélküli időszakból származik pár:

373 a saját profilom esetében

67 a srác profil esetében



Ezzel párhuzamosan megkérdeztem pár ismerősöm, hogy 100 férfi és 100 női profilból, amit elé teszek, hányat húzna jobbra.


Nő ismerőseim (8):

női profiloknál 72/100 (átlagban)

férfi profiloknál 48/100 (átlagban)


Férfi ismerőseim (6):

női profiloknál: 86 (átlagban)

férfi profiloknál: 32 (átlagban)


(ezt csak a képek alapján döntötték el)


Ennyien írtak nekem:

Női profil: kb. 400 az kb 1300 matchből

Férfi profil: kb. 21 a kb 210 matchből


(nem tudom pontosan, számolás közben is változott az új üzenetek/matchek, unmatchek miatt)


Emellett ráírtam mindkét profillal random kiválasztott emberekre a matchek közül 50 alkalommal sziával, 50 alkalommal "szia, szimpatikusnak tűntél a profilod alapján, szeretnélek megismerni" sablonszöveggel, 50 alkalommal pedig valami olyasmi szöveggel, amit az illető profilján megosztott infókból kreáltam. Azért nem 100-al, mert így is nagyon sok időmbe telt ezzel vacakolni, meg mert a férfi profilnál nem is lett 300 matchem. Nyilván csak azokra, akik nekem korábban nem írtak.


Ennyien írtak vissza:

Férfiak-női profil:

szia: 22/50

sablon: 21/50

kreatív: 38/50


Nők-férfi profil:

szia: 9/50

sablon: 6/50

kreatív: 23/50


(természetesen azt nem vettem visszaírásnak, ha valaki beszólt, hogy miért ilyen szarral írok rá)


Megvannak a magam gondolatai a számarányokkal, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről. Azon kívül, hogy sok a szabadidőm.:) Mivel az adatok nem elég objektívek és elég kevésnek számítanak, sajna szakdoga nem lesz belőle, de nektek még érdekes lehet.


2018. jún. 15. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%
Hogy mit gondolok erről? Ma elmentem biciklizni egy tök átlagos sportszerkóban. Mivel kisvárosban élek, és munkaidőben volt, nem volt túl sok ember a környéken. Kb. 30 pasi bámult meg, ezek közül talán 10-15-öt fel is tudtam volna szedni, kb. 5 nekem is bejött volna. Mivel van párom, ezért nem ismerkedtem, de nem lett volna nehéz. Ti meg csak huzogassátok jobbra-balra egymást, meg gyártsátok az elméleteket.
2018. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Csomó férfi megmondja, hogy minden nőt jobbra húz, utána válogat. Ezek után hogy lehet ebből statisztikát gyártani.
2018. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ecceru. Joval tobb pasi keres csak szexpartnert, vagyis lyuk legyen. Felesleges elmeleteket gyartani.
2018. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Mondok neked egy jobb statisztikát. Dugunk? Igen vagy nem? Ez 50% nincs lutri benne,
2018. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Én azzal magyarázom az eredményeket, hogy kurv_sok szabadidőd van! Gondolkodtál már azon, hogy valami értelmesebb dologgal töltsd el?
2018. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Kisbabás férfiprofilt nem sokan húznak jobbra az biztos.
2018. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Várjál, ennyit nem tudnak elolvasni, felfogni meg pláne :( Látható is, egyeseknél ez milyen indulatokat generált.


Amúgy ha valóban elvégezted, amit leírtál, és nem csak fantáziálsz, akkor szép munka, legalább valaki csinál is valamit. Engem az a rész fogott meg a leginkább, hogy egy kreatív üzenetre is kevesebb, mint 50%-os a válaszarány, pedig általában a nagyon okos válaszolók szerint csak és kizárólag azért nem jön válasz ilyen esetben, mert sablonszöveget nyomat az illető.


Persze hülye vagy, hogy ezzel foglalkozol, hülye, aki tinderezik, hülye, aki internetezik, aztán mennek a kövi kérdéshez papolni, hogy hülye az is, aki csak sziát ír, írjon valami frappánsat, mert azzal lesz sikere, ő megmondta.

2018. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Csak annyit tudok fűzni, hogy remélem, ősztől kezdve nem lesz annyi szabadidőm, hogy egyáltalán végigolvassam ezt, nemhogy egy ilyen kísérletet el is végezzek. :D
2018. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

Nincs semmi új a nap alatt. Minden értelmes férfi és nő gond nélkül felfogja, hogy nőként előnyösebb a helyzet társkeresés terén.

A többiek meg gyártanak pár alibimagyarázatot, mint amiket fentebb láttunk. Pl. ahelyett, hogy felfognák, hogy a nők helyzete könnyebb, azt mondják, hogy biztos több férfi akar dugni... Meg biztos match után válogatnak a férfiak. (Mondjuk, az illető még analfabéta is, hiszen nem látja, hogy a visszaírások milyen arányúak.)


De, egyszerűbb megnézni azokat az ellentmondásokat, amiket már maguk a nők generálnak a társkereséssel kapcsolatban. Egy csomó nő panaszkodik, hogy folyamatosan nyomulnak a srácok. Egy csomó nő panaszkodik, hogy nála bizony soha, senki nem próbálkozott. Furák lehetnek ezek a férfiak, hogy egyes hasonló külsejű és viselkedésű lányoknál valami hatodik érzék alapján folyamatosan próbálkoznak, míg a másiknál soha.

2018. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

kisbabás profilfotóval? magadnál vagy? ez neked egy ferr összehasonlítás?


ezt meg hogy értelmezzem?


Férfiak-női profil:


szia: 22/50


sablon: 21/50


kreatív: 38/50


ez alapján 50-ből 81 ember válaszolt?



Nők-férfi profil:


szia: 9/50


sablon: 6/50


kreatív: 23/50


itt meg 50-ből 38 adott választ de megis ötvennel számolsz?

2018. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!