Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura férfiként fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura férfiként fehérnemű boltban?

Figyelt kérdés
Barátnőm többször is célozgatott rá hogy meglephetném egy ilyen szexi fehérneművel, de mivel egyedül nem voltam még bent ilyen boltban, férfiként nem lesz furcsa hogy most párom nélkül vagyok bent? Vagy már más is volt így ezzel és nem tapasztalt semmit?
2018. jún. 16. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Tudják miért vagy ott...
2018. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudni fogják, hogy magadnak veszed a női bugyit.

Nincs ezzel gond, az már a XXI. század:)

2018. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted te leszel az egyetlen férfi, akit kiszolgálnak? Nyugi, látott már az eladó ilyesmit a fehérneműboltban. Menj be és kérj segítséget!
2018. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:

Ohh ember hova lett a férfi ?

Amit én vettem az durvább volt sokkal még sem szartam be . Sima ügy nyugi.

2018. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki... :D mikor 2 haverommal bementem a szexshopba, hogy szőrös bilincset vegyek egy 3.nak a szülinapjára, na akkor nézett furán az eladó :D
2018. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer elmentem sörözni barátommal meg a haverjaival hétvégén,úgy hogy ö utána nálam aludt. Akkor jutott eszembe,hogy otthon nincs gumi,ùgyhogy elsétáltam a 3-4 sráccal az ügyeletes gyógyszertárba venni. Na az volt ciki :D
2018. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!