Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak megjött a havi baja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak megjött a havi baja. Egyszerűen nem lehet hozzászólni. Ti hogy kezelitek a dolgot ilyenkor?

Figyelt kérdés
Még az is baj, ha írok neki messengeren. Az meg egyenesen főben járó bűn ha felhívom :D Mindenért a hiszti, semmi sem jó :) Ti hogy kezelitek ezt? :D
2018. jún. 16. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Normalis noket keresnek. Nokent irom ezt, akinek olyan menzesze van, hogy neha jarni sem tud a fajdalomtol, de megis kepes normalisan viselkedni.
2018. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyenkor leterítek két réteg piros törölközőt az ágyra, ráfektetem és kőkeményen megdugom. Utána egész nap fülig ér a szája.
2018. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztonságos helyre húzódva dobáld neki a csokit!


Viccet félretéve, próbálj vele menzesz után erről beszélni, mondja meg, hogyan jó neki. Ha neki az a jó, ha ilyenkor senki sem keresi, akkor tedd ezt.

2018. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

lapát.

Aztán gondolkodjon el magán.

2018. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, olyan qrvaerős görcsoldót kell szednem mensi idején, ami egy lónak is elég lenne, mellette meg puffadok, rosszul vagyok és minden bajom.

És a PMS sem kellemesebb, mellfájdalom, hasmenés, láz...


Mégsem voltam soha hisztis a párommal, csak max kedvetlen. De nem ő tehet arról, hogy rosszul vagyok vagy fáj nekem és tudunk normálisak lenni akkor is (csak szexelni ne akarjon, mert akkor tényleg agyonvágom).


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ahogy ez a csaj viselkedik, az nem normális. Pedig fogadni mernék, hogy neki kevésbé szar, mint más nőknek.


Nem kell ezt kezelni, rúgd ki a fszba, ha nem viselkedik veled úgy, mint a párjával, akit elvileg szeret és akivel elvileg semmi baja.

2018. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

#3


:D

2018. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen nőt ki kell vágni. Igen, van akinek nagyon kellemetlen tud lenni, meg kicsit hisztisebb. De mégis tudnak civilizált ember módjára viselkedni. A párod nem tud. Az ilyennel hogy lehet komyabba tervezni, mi t összeköltözés, család stb? Sehogy. Menekülni kell, és keresni egy normálisat.
2018. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen természet vagyok, de megkérem a barátomat, hogy hagyjon békén, maximum egy fél órára ugorjon fel, szigorúan sütivel vagy fagyival.
2018. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
rakj a csokijába nyugtatót, ami kilövi a hisztérát 1 napra!
2018. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva tátva maradt a szám :D Olyan válaszokra számítottam, hogy hagyjam békén, ne keressem stb stb.. De hogy még a nők is azt írják, hogy rakjam ki, hát az meglepett. Amúgy talán igazatok van. Nem én tehetek róla, hogy neki ilyen baja van. Iszonyat mód tud ilyenkor viselkedni és még szarul is érzem magam utána.
2018. jún. 16. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!