Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy messziről néz egy férfi, de a közelemben nem néz rám, illetve néha nagyon feltűnően megbámul, máskor meg még csak véletlenül sem néz rám, de arra ügyel, hogy észrevegyem azt, hogy rám sem szarik?

Figyelt kérdés
Remélem nem túl zavaros:) Bár számomra az:)
2017. jún. 20. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

egy nyámnyila kis p/*/cs

bejössz neki, meg szanaszét k/*/rt már fantáziában, de annyi töke nincs h odamenjen hozzád, vagy legalább egyet flörtöljön veled.

Pont tegnap beszéltük egy csajjal, hogy elképesztően eltűnt már a férfi férfi mivolta...tehát már nem a férfiak szedik fel a nőket, hanem fordítva...csaj odamegy megriszálja magát aztán ennyi.

2017. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de még szűz.
2017. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tàvollàtó
2017. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem középsuliban volt egy srác, aki ezt csinálta. Ráadásul barátnő mellett is. :D
2017. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Vagy, mint esetemben is, tetszel neki, de van valakije, így tudatosan távolságtartó. A sok kis szűzfiú ebbe bele sem gondol.


A páromat szeretem, imádom, de attòl még van szemem, észreveszem a vonzó nőket. A hűség választott dolog és noha más is önkéntelenül megtetszik, nem teszek semmit. Ne legyenek illúzióink arról, hogy ha van valakid, mást észre sem veszel.


25/F

2017. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű foglalt.Esetleg azt gondolja nem lenne esélye nálad.Vagy épp te nem kellenél neki valamiért ,de külsőre azért bejösz neki.Tudom ,vannak tényleg sokatmondó pillantások ,de azért nem kell többet beleképzelni.Nyilván messziről jól végigmér és gondolja ,hogy "d.gnám".Közelről meg le sem szar ,mert nem akarja hogy esetleg azt gondolod ,hogy komolyan kikezdene veled.Sajnos nekem ez a benyomásom.
2017. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!