Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az ok ha a ffi 180...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok ha a ffi 180 fokos fordulatot vesz?

Figyelt kérdés
Kezdetben szimpatikus, nem nyomulós oldalát mutatta több héten át. Majd külföldi munka miatt megszakadt a kapcsolat és mikor hazatértem újra összeakadtunk, de ekkor már bunkó lett, szexre célozgatott.

2018. jún. 17. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tudod van a beetetés része,na az volt az első,a második meg a vsaloság,a férfiak 80 % csak eldobhato használati eszköznek tart minket..
2018. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolja, a külföldi munka előtt már megalapozta az utat ahhoz, hogy most megdugjon.Ő a saját elképzelései szerint megtett mindent, neked most már kefélni kell vele.
2018. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te normálisan álltál hozzá? Több héten át adtál neki visszajelzést? Kerested, amikor elutaztál? Lehet csak annyi, hogy azt gondolja te csak szexre vagy jó.
2018. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem megunta a próbálkozást, mivel nem lett semmi, elmentél külföldre nem tudom, mennyi időre, elfogyott a türelme és meg akar kapni.
2018. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak számodra fordulat, mert nem ismerted. Megmutatta, hogy mit is akar valójában. Ha annyira érdekelted volna komolyabban, nem szakad meg a kapcsolat munka miatt, hanem megoldjátok.
2018. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
Prűd vagy.
2018. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

"a férfiak 80 % csak eldobhato használati eszköznek tart minket"


Szerintem szomorú, ha így van, ugyanakkor a nők 80%-a aktívan hozzá is járul ahhoz, hogy így gondolkodjanak róla.

2018. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!