Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakinek lesz barátja, az 180 fokos fordulatot vesz?

Figyelt kérdés

Mármint teljesen megváltozik,sokkal felszabadultabb,boldogabb,határozottabb lesz,a jó tulajdonságai előjönnek és van,akinek még a stílusa is megváltozik.Viszont ismerek olyanokat,akiknél mindig attól függ,hogy milyenek,hogy milyen pasijuk van.Pl 1 ismerősöm:amég az egyik pasival járt,addig barátságos volt,viszont ahogy lecserélte,teljesen az ellentéte lett az eddigi "önmagának".

Nekem még nem volt soha senkim és kíváncsi vagyok,hogy ha lesz valakim,akkor rám is ekkora hatása lesz e?Függ ez a kortól?22n


2012. febr. 8. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
mert hatással van a srác a lányra és ez fordítva is.én mikor összejöttem a barátommal sok mindent máshogy láttam, azóta viszont megváltoztam és ő is megváltozott.sokszor mondják a barátai is, h vmi biztos van bennem, h akkor 15 évesen ekkora hatással voltam a barátomra.most 19 vagyok és 4 éve együtt vagyunk, ő 22.számtalan dologban egymásra találtunk.pl. neki régen eszébe nem jutott vna leülni mesét nézni, v hóangyalt csinálni.mióta együtt vagyunk ez rendszeres progi ;)
2012. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megmondai, hogy miért, de én is észrevettem, hogy amióta megismertem egy személyt, kezdenek előjönni a jó tulajdonságaim, amiket idővel vagy eltemettem, vagy nem is tudtam, hogy vannak. Jó hatással van rám több szempontból is, az az egy biztos.
2012. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!