Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom eltitkolja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom eltitkolja hogy dohanyzik?

Figyelt kérdés

Parommal 2 eve vagyunk egyutt, es mielott ossze jottunk cigizett ! De miutan ossze jottunk azutan nem! Nem miadtam szokott le en nem kertem tole olyat soha.

2 hete kb talaltam ra utalo jeleket (dohany ,buz,tul sokat ragozas.stb) tehat mar akkor tudtam de nem foglalkoztam vele.

Amikor megkerdeztem te cigizel? Erre csak annyi volt a valasz : nem, elszivok havonta 1-2 szalat de semmi tobb !

Ezzel nincs bajom ! De nem ertem miert kell hazudni amikor minden nap szivja !

Teny hogy utalom a dohanyzast de attol fuggetlenul elfogadnam ha nem hazudna...

ti mit tennetek?



2018. jún. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy te nem haragszol azért, ha dohányzik, de azért igen, ha hazudik.
2018. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha elfogadnád akkor hagyd is békén és ne ba sz ogasd a cigi miatt. Nagyon meg akar neked felelni eért hazudik.

Én is dohányzom, akinek nem tetszik el lehet menni. Hazudni nem fogok emiatt soha és korlátozni sem hagyom magam, vagy nyomás alatt tartani emiatt. Tudom hogy káros, tudom hogy le kéne szokni, egyelőre kevés hozzá az akaraterőm. Atóól nem lesz több ha cseszegtnek csak idegesebb leszek.

2018. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En nem cseszegetem , es nem is azzal van a bajom hanem a hazudozassal !

Erted.

2018. jún. 18. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem én de ..

Mi másért hazudna neked erről? Fél tőled, meg akarfelelni neked stb.

Ez még nem igazolja a hazugságait. Gyerekesen viselkedik nem úgy mint egy férfi.

2018. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gyerekes hazugság fájna, anyjának tart?
2018. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy mert még magának se meri beirmerni, hogy túl gyenge ahhoz hogy leszokjon :)
2018. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!