Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzó férfiaknak jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzó férfiaknak jobb olyan lánnyal csókolozni aki nem dohányzik mint egy szintén dohányossal?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak jol nézzen ki.


Nyilván ha majd feleségnek keresek nőt, akkor nem intézem majd el ilyen egyszerűen

2018. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Volt nemdohányzóként dohányos és dohányzóként nemdohányzó barátnőm, olyan is volt, hogy mindketten dohányosok voltunk. Lényegi különbséget nem igazán éreztem. Nemdohányosként persze volt némi bagóíze, de nem voltam sose ilyen szélsőségesen undorgó típus, nem zavart.

31/f

2018. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, mert én dohányzom, de SOSEM sikerült még dohányos nővel csókolóznom, ...pedig kíváncsi lennék rá, hogy milyen 😀😀
2018. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dohanyoskent tokmindegy.
2018. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!