Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy egy nő eltitkolja, hogy kapcsolatban van vagy azt hazudja egyedülálló?

Figyelt kérdés
Marha rossz dolog, mikor kiderül, hogy az ember megcsaláshoz asszisztált csak, pedig komoly kapcsolatot szeretne. :/

2017. ápr. 30. 06:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Visszanyalt a fagyi ?


Es hany olyan pasi van aki kapcsolat mellet csajozik ?

2017. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de nem tudom miért nem lehet őszintének lenni.Nemrég meglátogattam egy "kedves ismerősömet" akivel összeköltözés volt tervben még év elején aztán most meg mintha valami több éves kapcsolatról gagyarászott volna amiben van. Még én leszek a tahó par@szt,hogy meg merem látogatni mert érdekel hogy van :D Szerencsétlen faszija meg egy mukkot se bírt kinyögni akkora papucs.Már szinte nekem volt kellemetlen.
2017. ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Addig, nem lehet komolyan venni egy kapcsit, még be nem mutatott, hozzá közelálló embereknek. Addig, max szexkapcsolat. Teljesen mindegy, nőről, pasiról van szó.
2017. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jófej vagy egyes, de ponthogy nem én vagyok a te embered. Nagyon szuper mikor már megvagy egyedül 4 éve, nincs problémád, aztán jön egy ilyen leányzó és elmegy a kedved az egésztől. Nem gond, ha valaki csak szexet akar, csak akkor szólna és keresek mást, nem udvarolgatok 2 hónapot, fekszünk le és kezdek kötődni. -.-
2017. ápr. 30. 08:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert igényli a figyelmet, rajongást, udvarlást, szexet, amit megkap tőled, a másiktól meg valószínűleg nem.


Hazudtak már nekem is erről, szerencsére randizás előtt már kiderült az igazság. Örülj neki, hogy megtudtad a valóságot, mert szerintem ha bebizonyosodik, hogy erkölcsileg nulla valaki, könnyebb "kiszeretni" belőle.

2017. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem örülök a dolognak, mert randizgattunk, nevetgéltünk, bókolgattunk, lefeküdtünk. Nem volt egy ronda leány, minden ujjára talált volna szexre vagy tizet fél óra alatt. Én meg elkezdtem gyengéd érzelmeket táplálni irányába aztán benyögi, hogy hát ja neki barátja van, természetesen nem akar kapcsolatot. Na mondom én viszont frankón beleéltem magam, hogy dejó lesz barátnőm, erre kiderül, hogy csak turbékolni meg dugni kellettem. Mondott volna igazat. Nem nyomulok rá. :/
2017. ápr. 30. 11:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De gáz...

Sajnálom kérdező, az ilyen kétszínű embereket hagyd a francba, nyilvánvalóan félreismerted, és nem ő az, akit keresel. Jellemtelen ember az ilyen, aki tudatosan keres dugó partnert a párja mellett.. Ráadásul neked is hazudott.

2017. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hagyom, csak idő mire ezt leépítem magamban. Addig nem jó. Csak tényleg azt nem értem, ha szerető kell (nem hiszem el, hogy nem találna erre huncutot), akkor miért azt hitegeti aki komolyan gondolna egy kapcsolatot. Mikor már lehetett érdemben erről beszélni, én kiteregettem a lapjaim, mondtam, hogy komoly kapcsolatban gondolkodom.
2017. ápr. 30. 15:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg úgy, hogy otthagyja miattad a pasiját. :D
2017. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azzal nem lett volna gond, de nem lesz több alkalom.
2017. ápr. 30. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!