Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha fiú létemre túlságos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha fiú létemre túlságosan romantikus vagyok? Változtatnom kéne ezen?

Figyelt kérdés

Mert manapság ez egyáltalán nem általános, nemcsak a fiúk körében hanem úgy egyáltalán sem. Pedig nem szenvedek önbizalom hiányba vagy hasonlók egyszerűen csak ilyen vagyok a szüleim is így neveltek.


17/f


2010. jún. 16. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem baj :)
2010. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van aki szereti. Én nem. Előző pasim kiakasztott vele.
2010. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mit jelent a túlságosan?

Én szeretem,ha egy srác kicsit romantikus.Néha meglep egy gyönyörű estével,pl.:gyertyák,füstölő,halk zene.

De azért ne mindig ez legyen:) Járjunk el ide-oda,szórakozni is.

15/L

2010. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Imádom a romantikus pasikat :) Kár, hogy olyan kevés van belőlük :(
2010. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsó hozzászolóval17L
2010. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nahát lányok..lehet most itt sírtok,de élőben meg le se szarjátok az ilyen,hozzánk hasonló pasikat...csak "legyünk barátok" nonszesz shit.

Nekem elegem van már!!!! :@


16/F

2010. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó - a számból vetted ki a szót (van amelyik lány ki is röhögi az ilyen fiúkat)
2010. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú.
2010. jún. 16. 20:14
 9/15 anonim válasza:

"Pedig nem szenvedek önbizalom hiányba vagy hasonlók egyszerűen csak ilyen vagyok"


Juj ezek szerint csak az lehet romantikus lélek, aki önbizalomhiányban, vagy egyéb dolgokban szenved??????


Egy normális, átlagos ember nem?

2010. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19:51-es vagyok.

Azért nem vagyunk egyformák...az,hogy Te/Ti pont olyan csajjal találkoztatok aki kiröhögött,mert romantikusak vagytok még nem jelenti azt,hogy minden lány ilyen.

Ne az alapján ítélj,hogy akit Te ismersz az kiröhögött,mert ilyen vagy.

Én pl. senkit nem röhögök ki azért,mert romantikus,mert ez egy nagyon is jó tulajdonság:)

15/L

2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!