Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, hogy a párom ezt mondta rám?!

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves egy nagyon erős szakon, és valószínűleg egy tárgy miatt csúszni fogok fél-1 évet. A barátomnak ma kiöntöttem a szívem, és való igaz, hogy kicsit hisztis voltam (már elegem van mindenből), ő meg leteremtett, és azt mondta hogy egy lusta disznó vagyok, akinek eddig mindent a segge alá raktak. Most komolyan...ezt mire véljem? Nagyon megbántott.
2017. dec. 13. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"egy nagyon erős szakon"

Mi az a szak?

2017. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom igaza van azért mondta
2017. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, h rám miért nem mondja sose? Mert csak olyanra lehet, akiknél úgy is van. Bocsi, de ilyet nem talál ki "csak úgy" senki sem.
2017. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért mondta ezt? Van alapja a kijelentésnek?
2017. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra mondta ezt, hogy még van 1 lehetőségem kijavítani ezt a tárgyat, de akkor meg a többit rontom el...és mondtam, hogy leszarom, inkább csúszok, minthogy a többi se sikerüljön és kib@sszanak.
2017. dec. 13. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem lustaság feltétlenül, lehet csak ésszerűen méred fel a képességeidet. Nincs azzal baj, ha csúszol, hát csúszol.
2017. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem vág egybe a kijelentésével. Én is csúsztattam évet, de ilyet nem kaptam a páromtól, h "mert minden a segged alá van lakva", mert alapból volt így... :D
2017. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ilyen kijelentés után arra tudok gondolni,hogy lehet ő egy egészen más világban él mint te.

és neki a realitást a havi csekkek árának meg a kaja a benzinpénz árának,lakásra gyűjtés stb az előteremtése jelenti és az ilyen sulis témákat nem igazán tudja átérezni,csak annyit vesz le belőle,hogy nem dolgozol,nem teremted meg a fenntartásodra való pénzt,nincsen más dolgod,mint tanulni és mégis megbuksz meg nyafogsz.

ha ebből indul ki,akkor számára egy nem dolgozó,de jól élő ember csak egy mihaszna naplopó,akkor is ha még fiatal.

2017. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Arra mondta ezt, hogy még van 1 lehetőségem kijavítani ezt a tárgyat, de akkor meg a többit rontom el...és mondtam, hogy leszarom, inkább csúszok, minthogy a többi se sikerüljön és kib@sszanak."


ebből ki is derült számomra hogy a szüleid fizetik neked a fő sulit , és amíg pakolják neked a pénzt te addig lustálkodhatsz ott amíg meg nem öregszel. Kb a barátod ezt akarta közölni veled , de gondolom szőke vagy nagy melleid vannak jó feneked szép pofid és tipikusan analfa béta is vagy !

2017. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Államin vagyok, ha csúszok egy évet, akkor az sem jelent anyagi többséget, hiszen 12 fèlvévet támogat az állam. A szüleimet nem tudom, honnan vetted, diákmelózom, abból fizetem a kolit és a kaját. Tipikus nem szőke lány vagyok nagy mellekkel, hanem átlagos barna lány. Ki kell, hogy ábrándítsalak, egyik sem igaz rám. Még analfabéta sem vagyok, hiszen túl sok analfabétát nem láttam jogon, ráadásul államin. Amúgy a barátom is csúszott fél évet az egyetemen, ráadásul ő fizetősön volt, és még nem dolgozik a szakmájában, szóval nem törődik a "csekkekkel".
2017. dec. 14. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!