Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam szüleimnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam szüleimnek, hogy van szexkapcsolatom egy fiúval?

Figyelt kérdés
Kozosen megállapodtunk abban hogy ez egy titkos szexkapcsolat. Már jó párszor lefeküdtünk egymással és nagyon jól éreztük magunkat közben órahosszákat beszélgettünk és nevettünk is. Most azt szeretné hogy hétvégén aludjak nála két napot, én nem bírok már többet hazudozni, furdal a lelkiismeret.
2018. jún. 18. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Persze, buszkek lesznek rad
2018. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ja, nyugodtan közöld a szüleiddel. Lehetne, hogy live stream-et nyomsz a dologról? :D
2018. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanam el neki h szexkapcsolat csak azt h kapcsolatban vagyok egy fiuval
2018. jún. 18. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hazudnál?
2018. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#1 ja ha hazudsz ugy mar nem lesznek buszkek rad
2018. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy több is lesz belőle mint szexkapcsolat?


Én a helyedben nem mondanám el csak azt,hogy alakulóban van valami, és szeretnéd jobban megismerni, ezért modern világot élünk alapon elfogadtad az ott alvásos meghívását.

2018. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

H*lye vagy? Dehogy is!

De úgy nézem, több ez szexnél.

2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért akarják az ilyen dolgokat elmondani a szülőknek egyesek.
2018. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Semmi közük hozzá. Minek akarsz macerát. Hallgatni a jaj de csunya dolog ez meSét.. Élvezd amig tart aztán jön igazi kapcsolat is addig töltődsz. Én is csináltam munkám végett racionális voltam mindig is. Nekem szerelmikapcsolat nélkul is kell a kielégítö szex,nem vagyok frigid a hiánya meg frusztrál. Ennyi. Semmi rossz nincs ebben. Ne szólj száj.. M ond h barátnönél leszel kétnapos buli találd fel magad. ÉN 18 huszon évesen is feltaláltam magam.

36N

2018. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szergej55 ***** válasza:
74%
Ez tré.
2018. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!