Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 1 hónapja van egy szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 hónapja van egy szexkapcsolatom. Vajon többet érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Minden nap ír, a reggel azzal indul, hogy jó reggel kíván, este szép álmokat. Becézget, h drágám, életem, hercegnőm.

De mikor együtt vagyunk, nem olyan bújós.

Nem tudom eldönteni, szeretne e többet. Nekem most így is jó, de jó lenne tudni, mit érez.


2018. ápr. 25. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem többet érez, csak nem mondja. Hidd el, hogy az a férfi aki kizárólag csak szexet akar nem írogat minden reggel és esete. Az csak akkor keres ha épp szexelni akar, utána lehet hogy 1 hétig nem is hallasz felőle.
2018. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nincs nehéz dolga, ha ennyivel megtartja a lyukad.
2018. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 mert ez akkora fáradtság egy férfinak, hogy napi 2x írjon és benyögjön valami nyálasat. Ha többet akar valaki, nem tart abban a hitben, hogy szexre vagy. Naívkák.
2018. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolat pont nem a szerelemről szokott szólni.... napi nèhàny (ingyen)üzenetért cserébe fix, bármikor használható ingyenpuncija van az emberünknek. Ügyes gyerek.
2018. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad. Ha többet érezne irántad, akkor megmondaná és nem abban a hitben lennél, hogy csak szexet akar tőled.

Nálad elérte, hogy sikerült a csillagokat is lehoznia, hisz elhitted neki, amit ír. Elhitetted saját magaddal a hazugságait.

2018. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#3 1-es vagyok. Abban is van igazság amit Te írsz. Igazából ennyiből nem lehet biztosra tudni. De én mégis úgy érzem, hogy ez a srác többet érez, csak mivel megállapodtak a szexkapcsolatban, ezért nem meri bevallani, nehogy a kérdező szakítson.
2018. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne bízd el magad. Két éven keresztül ugyan ezt megtettem, sőt, a napi 10 sms meg volt és 1-2 órás beszélgetés. Cserébe, egyetlen szó és rohant a bugyit letolni.
2018. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem csak 2x ír, egész nap írogat. De akkor valószínű rosszul gondoltam.

Nem bízom el magam, mint írtam, nekem most ez így pont jó, nem vágyom többre.

2018. ápr. 25. 11:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem állapodtunk meg konkrétan szóban arról, h szexkapcsolat. Csak mindketten olyan élethelyzetben vagyunk, h nem akartunk semmi komolyat. Eleinte tényleg csak akkor írt...
2018. ápr. 25. 11:59
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

3: Igen, nagy fáradtság, mert amúgy leszarom az embereket, van hogy nem vagyok fent fél-1 napokig messengeren senki kedvéért és nem vagyok hozzászokva az állandó, folyamatos kommunikációhoz, sem az ilyen rendszerességhez hogy valakinek minden nap x időpontban.


---


Amikor volt szexkapcsolatom, heti egy-kétszer találkoztunk és gyakorlatilag csak annyit beszéltünk, hogy mikor találkozzunk legközelebb.

2018. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!