Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök a főnökasszonyomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a főnökasszonyomnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, a hely ahol dolgozom, a tulajdonosnő gyakran bent van. Már az elején gondoltam, hogy valami "nincs rendben", ám úgy voltam vele, biztos csak ilyen kedves és közvetlen. Az utóbbi időben viszont egyre inkább feltűnik, hogy sok a kivételezés, kollégák mondják, hogy azelőtt nem csípte ennyire ki magát, múltkor pedig kifejezetten zavarba jött egy bizonyos szituáció után, el is vörösödött.

Nagyon jól néz ki egyébként,de maximum egyéjszakára gondolnám, ő eleve 39 én 26, de szerintetek mennyire éri meg ?

Gondolom, ha ő többet gondol a szituációba (nincs párja,sem gyermeke) én pedig utána visszautasítom kereshetek másik munkahelyet,de ha kihagyom szerintem akkor is... valaki volt már hasonló cipőben ?



#egyéjszakás #főnökalkalmazott
2018. jún. 18. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Verd be neki, meg fizuemelest is kaphatsz
2018. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az #1-el. Tedd be neki, legrosszabb esetben vmilyen laza viszonyt fenntartasz vele és te jó leszel ott.
2018. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Dugd meg.
2018. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
ki ne hagyd koma, tedd be neki az 'jó van.
2018. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 peca1000 ***** válasza:
65%

Tedd meg, amit megkövetel tőled a haza! :)


Ha ügyes vagy, még a helyettese is lehetsz :)

2018. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Patt helyzet,de szerintem is próbáld ki,de vigyázz,ne kezdeményezz túl nyíltan,lehet csak beképzeled.

Mindenképp ráfizethetsz,de szerintem jobb a szexet választani.

2018. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ment mindenkinek a pacsi! :D
2018. jún. 18. 22:50
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg max akkor tekerd meg, ha nem számít, hogy elveszíted-e a munkád! Az ilyen viszonyok izgalmasan és jól kezdődnek, aztán általában csúnyán végződnek.
2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Én keményen beraknám neki a helyedben. Illik kielégíteni a főnökasszonyt, ha vágyik rá. ;)
2018. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezeket a kommenteket emberek írják?


Érző, gondolkodó lények?

2018. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!