Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy most bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy most bejövök a tanáromnak (egyetem) vagy csak kedves akar lenni? Miből állapítható meg hogy közömbös vagyok neki vagy emberileg bír e?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Még, ha be is jössz neki, akkor sem léphet intim kapcsolatba egy diákjával.
2018. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg a tanárod, én nem feszegetném ezt a kérdést, mert ha valós érzelmeken alapuló kapcsolatotok is lesz, senki le nem mossa rólad/rólatok, hogy az egyetemen nem voltál protekciós.
2018. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1es egyetemen lehet.

Kérdező az tiszta hogy kb még 3 évfolyam 10 diákjával szokott lefeküdni. Egyetemi tanárok szokása. De legyek jófej, biztos csak a szakmai elhivatottságod értékeli.Ez is egy verzió!

2018. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha mar nem lesz nala orad, barmi lehet. csak amig tanit, addig kell titkolni.


tudd meg, nos-e, van-e csaja. ha egyik sem, van esely a bejovesre. de lehet, hogy szinglikent is csak jo fej, es nem akar semmit.

2018. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek az egyetemhez?

Beszélgess vele, majd kiderül, mint bármilyen más esetben. Annyival könnyebb a dolgod, hogy nem kell ürügyet se keresned.

2018. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!