Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazott néhány napra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazott néhány napra, válaszoljak most, vagy csak napok múlva?

Figyelt kérdés
Nem fogja tudni megnézni az üzeneteit, csak ha visszajön, tehát mindegy mikor írok. Vagy mégse mindegy? Szerintetek számít hogy mikor válaszolok? Ha most írok, akkor nagyon igyekszem, ha napok múlva akkor nem érdekel igazán, mit lehet ebből leszűrni?

2018. jún. 20. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig utáltam ezeket a b*zi szabályokat (ha hamar írsz, tapadsz, ha későn, lesz*rod)

Írj akkor, amikor jól esik.

2018. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En most irnek, amig friss a reakciom, napokkal kesobb mar lehet nem is tudnek mit irni.
2018. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ipari Vagány ***** válasza:
Szerintem ne taktikázz, és ne próbálj más lenni mint vagy. Vagyis írj amikor úgy érzed hogy írnod kell, meg amikor az időd engedi, ne pedig valamilyen elvárásnak megfelelően.
2018. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!