Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A párom két héttel ezelőtt elutazott Pestre egy konferenciára. Mi az ország másik felében lakunk. Küldött egy képet az egyik hajóról,ami az én nevemet viselte, gondoltam magamban, hmm milyen figyelmes. Egy héttel később látom, hogy egy régebbi exe(aki Pesten él), lecserélte facebookon a profilképét, a kép hátterében ugynazok az épületek vannak,mint a nekem küldött hajó mögött.

Szerintetek ebből következtethető, hogy esetleg találkoztak ott?

Nem tudom mit reagálhatnék, lehet hogy semmi nem történt, csak paranoiás vagyok.

Nem tudom megkérdezni a páromtól, mert ő azt sem tudja, hogy tudom, régen azzal a lánnyal volt. Hogyan deríthetném ki az igazat?



2018. jún. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha megkérdezed. De tudasd vele előre, hogy nem vádolod vagy számonkéred rajta, csak szeretnél nem aggódni emiatt, és ebben kéred a segítségét. Ne kényszerítsd védekezésre, ne kelts benne bűntudatot, amíg nincs erős okod rá.


És amúgy: bár sokan kibuknak miatta, alapvetően nem "gond", ha az exével találkozik, ha nincs erős okod feltételezni, hogy bármilyen formában hűtlenség történt, akkor feltételezd azt, hogy nem történt. Próbáljátok meg úgy alakítani a kapcsolatot, hogy ilyesmikről is lehessen beszélni.


Azt meg nem értem, hogy milyen indíttatásból nézegeted az exe profilképét. Tényleg paranoia-gyanús.

2018. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ne agyalj,miért nézed az exet,legyen önbizalmad.
2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam dolgokon vacilálni,de mivel egy időbe esik az ex képcseréje,meg a neked küldött kép,nekem gyanús lenne mindenképp.
2018. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ide valami fifikás trükk kell. Beszélgess vele a pesti útról, kerdezgesd, és próbáld úgy terelni a beszélgetést hogy kiderüljön. "És vannak ismerőseid Pesten? Tartod velük a kapcsolatot? Szoktatok találkozni? Most nem találkoztal velük?" Stb. Nem kell ennyire egyértelműen, de érted :D
2018. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közben kicsit jobban szemügyre vettem a képeket, és megvizsgáltam a hátteret. Találtam pár dolgot ami mégsem egyezik, ilyenek pl, hogy a Duna túloldalán az egyiken van egy kis csónak és egy fehér hajó, a másikon egyik sincs. Ebből valószínűleg az következik, hogy mégsem egy időben készültek a képek. Tènyleg én paráztam túl, köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2018. jún. 21. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: szerintem ez borzasztó tanács. Miért kéne csőbe húzni a másikat, miért kell keresni, hogy mikor kapjuk végre egyszer hazugságon? Ez épp, hogy erősíti és gerjeszti az elemi bizalmatlanságot, ami áthatja a párkapcsolati kultúránkat.
2018. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csobehuzni kell a másikat, hanem minden feltételezés nélkül megadni neki az esélyt, hogy elmondja nekünk egy beszélgetés során, ha magától nem tette. Így lehet kicsit "manipulálni", irányítani a beszelgetest, hogy arra terelodjon a szó, amiről mi többet szeretnénk tudni. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha mégsem jön be ez a "trükk", akkor nyilván rá lehet kérdezni és egyenesen megbeszélni.
2018. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: így jobban hangzik, bár én még világosabbá tenném, hogy miről van szó, azzal kezdeném, hogy ezt vettem észre, erre következtettem belőle, tisztázzuk a helyzetet.
2018. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!