Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy másba szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy másba szerettem bele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan négy éve vagyok együtt a pármommal. Mint mindenkinek nekünk is vannak problémáink. Pár hónapja találkoztam egy sráccal kutyasétáltatás közben, akkor még nem érdekelt különösebben. Pár hete viszont újra össze futottunk teljesen véletlen majd megtudta, hogy mindig hétkor megyünksétálni, és másnap is a mi környékünkre jött. Nyílván beszeltünk de más nem történt a páromat nem akarom megcsalni,illetve nem tudom képes lennéke elhagyni,mert szeretem (21N)
2018. jún. 20. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Rég rossz ha ilyeneken agyalasz és már megcsalod azzal is h másra gondolsz h hu milyen jo lenne vele,ez a kapcsolatok halálát jelenti,csak időhuzás a tobbi,ha szeretnéd a fejedbe a gondolat se fordulna meg..
2018. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

4 év után ennyi benne van a pakliban.

A kérdés, hogyan döntesz.

2018. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyit a férfi női barátságról. Két mondatot nem lehet egy ösztönlény nővel beszélni,hogy belé ne szerelmesedjen az emberbe...,most vihetem másfelé sétáltatni a kutyát.


:)

Kicsit túlreagálod nem? Vagy konkrétan beindultál rá?

Na oki,akkor 7-kor tali ;)

2018. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne beszelj tobbet a sraccal, majd elmulik
2018. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj utolso h aki 100% ig jol van egy kapcsolatban az nem lángol fel. Most a kutyás pasi holnap a postás fiu..
2018. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló szó nincs arról, hogy begerjedtem rá. Egyszerűen jól esett, hogy figyelarra amit mondok és tudtam vele úgy beszélni ahogy a párommal rég nem tudtam :)
2018. jún. 20. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne csodálkozz h fellángolsz,ha nem jo a kapcsolatod.. Fel fogsz még többször is.. Keresed amit nem kapsz meg otthon.figyelem stb. Nem kéne inkább szakitani,mint előbb utobb megcsalni..
2018. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szerettél bele. Alig ismered, néhányszor beszéltetek.


Tudod, mi ez a srác most számodra? Egy projekciós felület. Egy üres vászon, amire rávetíthetsz bármit, amit csak akarsz, azokat a dolgokat is, amiket a párodtól nem, vagy nem úgy kapod meg, ahogy szeretnél. A párodat már elég jól ismered így négy év után, így már nem alkalmas projekciós felületnek, nem tudod idealizált tulajdonságokkal felruházni.

Egyszerűbben fogalmazva: a párod olyan, amilyen, az, ami. A srác viszont, mivel nem ismered, >bármi< lehet, és ez az, ami téged most vonz.

Ha emiatt ugrasz ki a kapcsolatból, a következő is pontosan ugyanilyen lesz. Megszereted, megismered, és megint rájössz, hogy ő sem felel meg annak a teljesen valótlan, torz képnek, amit beléjük képzelsz.

2018. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6

Jó-jó nadehátna.2-3 alkalmi beszélgetés után nem szeret azért tán bele a másikba az ember lánya a semmiből.Esetleg vonzódik.Az meg vágyakozás bebebeee :D

A többit majd séta közben megbeszéljük.

2018. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól írták. Egyik kapcsolat sem tökéletes és így mindig lesznek vásznak,akikre rafested a vágyaid. Így megy ez. Az döntés kérdése,hogy maradsz-e azzal,akivel vagy és így fogadod el...vagy lelépsz és 3-4 évente jön egy újabb kutyás srác..
2018. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!