Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a tulajdonságok, amik megvannak egy 20 évesben, de egy 30 körüliben nem?

Figyelt kérdés

Nagy általánosságban, tapasztalatok, saját példa alapján mely tulajdonságokat sorolnátok fel? Nyilván érik és tapasztal az évek múlásával az ember, de szerintetek milyen tulajdonságokat hagyunk el az évek során?


"Nagyon sok cuki tulajdonsága van még egy 20 év körüli lánynak, amit már rég levetkőztek a 30-hoz közeliek." -ezt egy itteni kérdésnél olvastam, innen a kíváncsiság.


2018. jún. 20. 17:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az említett kérdés, ha esetleg valakit érdekel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2018. jún. 20. 17:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi általános különbség nincsen kor szerint. A 30as es 20as barátnőim közt legalábbis én nem vettem èszre.

23 N

2018. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Szemérmesség, szolídság, pici dolgoknak is örülni tudás, simulékonyság, ártatlan báj, kevésbé karakteres véleménykinyilvánítás...
2018. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

A szerelemben való naív, feltétlen hit, a romantika utáni vágyakozás, az odaadás, a rajongás képessége. Ezek azok, amiket jó eséllyel a múltbéli csalódások gyökerestől kiirtottak egy idősebb nőnél. Az idősebb férfiak pedig többek között azért "kergetik" a fiatal lányokat, mert az előbb felsoroltak miatt irányíthatók, terelghethetők, eljátsztható mellettük a domináns férfi. Az idősebb nők viszont már átlátnak a szitán.


Ezen kívül pedig a külső változások mellett sem lehet szó nélkül elmenni...

2018. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Külsőleg egy 20as körüli lány általában sokkal vonzóbb, porhanyósabb, mint egy 30 körüli, feszesebb a bőre stb.

Másrészt kevésbé számít még az egzisztencia, a 30 as nőknél már jobban számít, szóba kerül már a családalapítás, gyerek téma is.

2018. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Aki megfogalmazta ezt az állítást, maga is leírta:

Nem akarnak esküvőt, eljegyzést, gyereket, nem a karrier, pénz vonzza őket, és még tudnak naívan, őszintén szeretni.


De a legfontosabb az, hogy ennyi idősen még nyuszik a lányok, nincsenek komoly elvárásaik, nem herélik ki a pasikat a viselkedésükkel, és sokat lehet szexelni velük anélkül, hogy örök hűséget kéne fogadni nekik. Mire benő a fejük lágya, meg már rég máshol, mással lesznek a pasik.

2018. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én 16 évesen is tudtam, hogy mit akar tőlem egy nős férfi és miért és, hogy miért undorító ez, és már a pubertás óta lóg a mellem. Imádtam a szexet 19 évesen és játékos voltam, odaadó, mostmár tudom, hogy semmi értelme, úgysem viszonozzák.


Bizonyos fiúknak akkor sem kellettem , és bizonyos férfiak most is üldöznének, szóval ilyen tekintetben nem sok minden változott.



Több a pénzem és vehetek akár 3 nadrágot is magamnak egyszerre, akkor meg évekig 1-2 volt. És végre lakhatok egyedül.

2018. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

35 vok. A napi szex ugyanugy alap most is,mint 20 evesen. Szivesen kezdemenyezek most is meg akkor is.

Gyereket 40 eves koromig biztos nem akarok. Mas gyereket se akarompesztralmi.

Most tobbet sportolok es izmosabb vagyok . Jobban nezek ki.

A szerelem erejeben hiszek ugyanugy.

A humor ugyanolyan fontos.


Bulizni ugyanugy szeretek. Most se iszok alkoholt,akkor se ittam meg buliban se.

N

2018. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Ha így az osztálytársaimra visszagondolok... 20 évesen még "halhatatlanok" voltunk, nem számított semmi.

Fura mert én ilyen is maradtam, viszont a csajok akik tetszettek ma már... aggódnak, szomorkodnak, valamiért olyan negatív lett a hozzáállásuk, és nem tudnak önfeledten, vidáman hozzáállni az élethez.

27/F

2018. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Egy 20 éves "papíron" még közelebb áll a gyermeki ártatlanság állapotához, ahol még pozitívnak, egyenesnek, nyitottnak lenni olyan természetességgel megy, mint lélegzetet venni.

Pro:kisebb eséllyel bizalmatlanok, kiégettek, megkeseredettek, paranoiásak

Kontra:tapasztalatlanabbak, sérülékenyebbek, külső befolyásra fogékonyabbak

A válaszom nem a mai trendekből indul ki, hanem egy ideális világéból, ahol egy 30 éves egy 20 évestől csupán a tapasztalata különböztet meg.

31/f

2018. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!