Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog múlni ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy több éves, tökéletes kapcsolatunk. Közös lakás, autó, jegyben járunk és most várjuk az első babánkat. Szóval elvileg minden szépen halad, ahogy meg van írva.


Viszont azt tudni kell, hogy én nem vagyok az a tökéletes alkatú csaj. Tavaly 25 kilót fogytam és így az utolsó trimeszterben is csak 4 kg van pluszban rajtam, tehát azért nem vagyok igénytelen, de úgy érzem a párom mellett egy krumpli vagyok :/ ő rendszeresen jár edzeni, gyönyörű széles háta, szexi válla és izmos karjai vannak és természetesen olyan arányos a teste, hogy csak na. Nem tudom, hogy most a hormonok hozzák-e ezt ki belőlem, de kicsit úgy érzem, hogy ő bárkit megkaphatna, nálam ezerszer jobbakat is.


Persze említettem ezt már neki, de azt mondja, hogy én vagyok neki a legszexibb, legcsinosabb, legjobb, csak engem akar stb. Szóval nem erősködtem, mert nem akarom megbántani a bizalmatlankodásommal. Amúgy szexuálisan és érzelmileg is minden rendben köztünk, úgyhogy tényleg nem értem mi bajom.


Lehet a baba miatt érzem úgy, hogy nem vagyok elég jó? Vagy tudat alatt az zavar, hogy amíg őt megbámulják a csajok, addig a pasik rám se hederítenek és így attól félek, hogy ha a páromnak nem, akkor senkinek se kellek?


Tisztára meg vagyok hülyülve :/


2018. jún. 21. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar a felesleg vagy hogy nem érzed magad jól a bőrödben, azért tenni kell. Ne hisztizz vagy rombold le az önbizalmad, hanem építsd fel.

Kezd kis lépésekkel.

Fogalmam sincs, hogy a terhesség alatt mennyire jó ötlet áttérni egy egészségesebb étkezésre, elhagyni a sok tésztát, kenyeret, helyette pedig gyümölcsöket, zöldségeket, x mennyiségű húst vagy normálisabb köreket enni, de max. utána kezd el. Mindenképp ez az alapja, a táplálkozást gyökeresen meg kell váltotatni. Emellett baba után a sport. RENDSZERESEN.

2018. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hormonok vadítanak meg. Ha párod nem látja a "rossz" dolgokat, akkor az valószínűleg nincs is. Próbálj megnyugodni, ez ilyenkor teljesen normális. Ha valami baj lenne a külsőddel, az a szex terén meglátszana, főleg ilyenkor. Nagyon sok férfinek babaparája van, fél amúgy is, hogy megbántja a magzatot, ha erre más is rátenne még, azt észre vennéd.


Ha elégedetlen vagy amúgy is magaddal, akkor valóban az a megoldás, amit az első ír, de az ilyen dolgoknak nem várandósság alatt van itt az ideje. Ha bele is fogsz ilyenbe, konzultálj az orvossal, vagy védőnővel. A babának szükséges tápanyagokat be kell vinned a szervezetedbe, és azt se felejtsd el, hogy neked is többre van szükséged. Ez nyilván nem az össze vissza zabálást jelenti, de nem is ilyenkor kell diétázni. A szoptatás alatt, ha lesz tejed, inkább megvalósítható, olyankor amúgy is oda kell figyelni a táplálkozásra, mert ami a mi gyomrunknak jól esik, a kicsiének nem (pl káposzta:kiválasztódik a tejben, felfújja a pockját, szélgörcs, hasfájás). Akkor amúgy is el kell hagyni egy ideig jó pár ételt az anyukának.


Boldog babavárást.

2018. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok a fránya hormonok... De ne izgulj, amint megszületik a baba, már soha nem lesz időd és kedved ilyesféle dolgokon gondolkodni...😀
2018. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam tavaly 25 kilót fogytam és most is csak a baba súlyát szedtem fel, zsírt nem :D stabil m-es méret vagyok, s-es nem akarnék lenni, mert elég magas vagyok. Szóval amit az első írt teljesen felesleges. Szoptatás alatt meg főleg nem szabad fogyizni, akkor +500 kalória és rengeteg víz fog kelleni.


Lehet ez a megoldás utolsó, már nem dolgozom és túl sok a szabadidőm :/

2018. jún. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!