Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire monogám vagyok?

Figyelt kérdés

Ha párom van, egyszerűen senkit sem kívánok és bűntudatom van még a gondolattól is, hogy valakivel kikezdek.


Nem rég vagyunk együtt, de régebben az exemmel mikor 2 éve együtt voltunk, akkor is ugyanúgy megmaradt ez az érzés: hogy ő a legjobb barátom, a lelki tesóm, akivel minden nap kiagyalunk valamit közösen, akivel mindent megbeszélünk és akinél jobban csak anyám ismer (vagy ő sem). Pedig abszolút nem vagyok az a társfüggő, kisajátítós típus, sem az, aki könnyen megnyílik, de valahogy ha foglalt vagyok, meg sem fordul a fejemben, hogy milyen lenne egy másik férfivel, vagy hogy ez a kapcsolat sem tart örökké.


Mindig életre választok párt és nem úgy, mint valamit, amivel elvagyok, amíg nem jön egy jobb és még a fiú barátaimmal is jobban tartom a távot (szingliként sem csinálunk semmi félreérthetőt, sosem csókoltam meg egyiküket sem, sosem ültem az ölükbe, aludtam velük egy ágyban és társai, de ha épp van valakim, akkor még a lelkizés és a pajzánabb poénok is ritkulnak).


Szerencsére a párom alapjáraton is ilyen kis "bárgyú" (ezt egy haverja mondta rá), nem igazán kapja fel a fejét a nőkre amúgy sem, de én még annál is katasztrofáliaabb vagyok. :D Normális, hogy ennyire elvesztem az érdeklődésem a másik nem iránt, ha van párom és ennyire stabilan el tudok köteleződni egy kapcsolatban?


Mindig megkaptam, hogy majd ez változik, meg volt, hogy le is csesztek a barátnők, mikor csak velük voltam, hogy ne legyek ennyire álszent, de tényleg ilyen vagyok. Azon kívül, hogy elismerem valakiről, hogy jó pasi, semmit sem mozgat meg bennem más.


2018. jún. 21. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóról szóra ugyanilyen vagyok.

Kit érdekel, hogy más szerint "normális"-e? Nekem így jó, a páromnak így jó, más meg tegye a véleményét, ahova akarja. Max elgondolkoznék, hogy mennyire igazi "barátnőm", aki emiatt beszól.

2018. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, meg az összes barátnőm is. Nem is értem a kérdést.
2018. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég cafka barátnőid lehetnek, már bocs...
2018. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem ez a normális.
2018. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ha szingli vagyok, és nincs senki, akit szeretnék, belefér az alkalmi szex, illetve nem tudom, az mennyire számít félreérthető viselkedésnek, ha relatíve gyakran megölelem és megpuszilom azt az egy-két srácot, akit ismerek közelebbről és kedvelek.:D De a párkapcsolathoz, illetve páromhoz ugyanúgy állok, mint te, fantázia szintjén se nagyon jut eszembe, hogy hozzányúljak máshoz, illetve úgy tekintek rá, mint egy bajtársa, egy szövetségesre, az egyetlen társamra az életben, semmiképp sem gondolkodom abban, hogy "úgyis vége lesz egyszer". Szerintem amúgy ez a valamivel érettebb korosztályra igaz, a kamaszokra és a fiatal felnőttekre többnyire nem.
2018. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit korán érek :/

21 vagyok csak, de 17 évesen sem voltam másképp.

Egyéjszakásom nekem is volt, de akkoriban nem volt senkim, nem tartoztam senkinek hűséggel és teljesen spontán jött, jól éreztük magunkat. De mikor valaki így randira hív meg ismerkedünk, onnantól kicsit másképp gondolok ezekre.

2018. jún. 21. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és nem is izgat, ki mit mond :D A páromnak tetszik, ő is ilyen, más meg nem számít úgysem. Nem érdekel senki más rajta kívül, évek óta imádom kívül belül.
2018. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!