Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki közelít a 30 felé és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki közelít a 30 felé és nincsen párja, hogy érzitek? Miért nincs? Mennyire vágytok rá? (Monogám kapcsolatra)

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én most léptem ki egy 7 éves kapcsolatból, és azért nincs. Nekem nem e körül forog minden gondolatom, h kapcsolatot akarok, én elvagyok egyedül. Persze, ha akadna valaki, aki nagyon megfogna vmi miatt, akkor nem mondanék nemet, adnék neki egy esélyt.
2017. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképp vagyok, mint az előző válaszoló...szakítás után vagyok...


De én most élvezem az egyedüllétet!

2017. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Eddig sosem volt kapcsolatom. Talán a természetem végett nincs. A sors furcsa fintora azonban, hogy Rák vagyok, elvileg a legcsaládcentrikusabb. Talán vannak kivételek köztük is:(.

Szeretnék kapcsolatot teremteni egy nővel.

2017. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt pasim már több mint tíz éve. Már megszoktam így. Talán már nem is vágyom rá.
2017. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már el is hagytam. Rossz érzés, nincs amire jobban vágynék. Azért nincs, mert nem jár a pofám arcoskodva, és mert nagy önbizalmam csak akkor van ha van rá alapom (nálam nem alap a hobbi siker, sem szakmai, csak az, ha érzem, hogy ha érdeklek egy nőt aki engem is érdekel), és túl kedves vagyok a nőkkel, nem mutatok "férfias" viselkedést, és a majdnem 2 méteres magasságom, és fitt testalkatom, borostám, extrémsportos hobbijaim nem elegendőek nekik, vagy ha ritkán kifogok egy kivételt, mindig lapátol egy adag trágyát közénk az élet...
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Volt, nem is egy. Ezek alatt az évek alatt megtanultam hogy a jó nő az, amelyik messze van. Nagyjából ezért nincs.

Nem is vágyom rá. Az elmúlt 3 évben berendezkedtem a szingli életre, és nagyon csípem.

2017. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem a magam nevében beszélek, mert nekem szerencsére van. De vannak olyan ismerőseim, akiknek nincs, és ezek közül egy az, aki nem múlt még el 30. De remélem, nem baj, ha idősebbekről is írok. Egyébként mind a négy nő.


1. versenyző

28 éves. Lenne igénye párkapcsolatra. Amiért nincs, saját bevallása szerint és szerintem:

- van pár dolog, amiben elég konzervatív felfogása van, és ez sok ember szemében visszatetsző (a férfi fizesse az első randit, és ő fel sem ajánlja, hogy fizet... meg ha randira hívják, akkor rendesen hívják randira, hogy érezze, hogy őt RANDIRA hívják... pl. volt egy srác, aki szerintem akart volna tőle vmit, és sztem ez a nő is tőle, és úgy esett a dolog, hogy mentek volna egy csapattal vhova, és a többiek visszamondták... és a srác mondta, hogy "hát akkor mehetünk ketten is"... és a nő visszautasította, hogy így nem)

- elég speckó, reálos szakterülete van, és neki fontos, hogy a párja értse, amit beszél a munkájáról... így elég sokan kiesnek

- emellett hajlamos beleesni olyan emberekbe, akik játszadoznak vele (nem tipikus alfamacsó bunkókról van szó, találkoztam is egy párral, elsőre mind ilyen "lúzer" kategóriának tűnt)


2. versenyző

30-as évei közepe. Lenne igénye párkapcsolatra. A legnagyobb "probléma" az, hogy ő kifejezetten konzervatív keresztény, és hasonló párt szeretne. Hát manapság elég kevés ember van, aki kifejezetten az. Volt pár randin, ahol magukat annak valló emberekkel volt, de kiderült, hogy csak addig konzervatív keresztények, amíg a melegeket meg az abortuszt kell ócsárolni, de az már nem pálya, ha a nő 2 randin belül nem dobja le a bugyit. Ezenkívül minimális elvárásai vannak, de még ezeknek megfelelőt sem talált... mert aki vallási nézetileg jó lett volna, az meg olyan szinten betáblázott életet élt, hogy "ő minden nap délután négykor mos, és ez nem változhat meg"


3. versenyző

30-as évei vége. Lenne igénye komoly párkapcsolatra. Több is volt neki, de mind véget ért, gyanúm szerint azért, mert ragacs és kapcsolatfüggő, de közben meg hajlamos sznob és kicsit egós lenni. Ez nem túl jó kombináció. Most már évek óta nincs senkije, valszeg azért, mert baromira görcsösen próbál keresni, és ez sztem riasztja a férfiakat.


4. versenyző

36 éves, lenne igénye párkapcsolatra. Az első számú indok, amiért nem tud párt találni magának az az, hogy durván túlsúlyos, kövér (ez részben rossz életmód hibája, de részben egészségügyi okok miatt). Ez gyakran még a 2x akkora paliknak is kizáró ok. Mellette baromi jó vezetői pozíciója van, karakán, nagyszájú, vicces nő (picit harsány, de nem proli, nem bunkó). Ez gyakran megriasztja a férfiakat, és havernak sokan szeretik, de párkapcsolatra gyakran még az sem meri "bevállalni", akinek amúgy a zsánere lenne a testalkata. Amúgy volt már kapcsolata, de az nem tartott sokáig, mert vagy előjött az, hogy fogyjál már le, vagy kihasználták, vagy kiderült, hogy alvilági kapcsolatai vannak a másiknak, és akkor lapátra tette. Túlzott elvárásai nincsenek amúgy, nem várja el, hogy a másiknak ugyanolyan munkája, végzettsége legyen, volt már nála sokkal képzetlenebb és kevesebbet kereső illetővel is.

2017. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan csaj vagyok,aki ragaszkodik bizonyos elvekhez.Mondjuk vannak olyan elvárásaim egy friss kapcsolatban,hogy egy hét távol lét után a szombat esti buli meg a haverok ne legyenek fontosabbak nálam.Vagy hogy ne azért számítsak anyagiasnak,mert mondjuk felvetem ötletként a közös strandolást.Vagy hogy ne legyek már másodhegedűs,valakinek a qrvája,akit otthon család vár.Vagy ne két hetente jussak valakinek az eszébe,aztán az utcán meg elfordítja a fejét.Vagy ne legyek olyan ember babája,aki a büfétől a raktáron át az irodáig mindenkit megmászott.Tudom,sokat kérek.Szóval már pont le is sz..rom az egészet.
2017. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!