Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy akár több?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy akár több?!

Figyelt kérdés

Tudom, több száz ilyen kérdés van, de úgy gondolom, mindegyik valamilyen szinten egyedi, íme az én történetem, próbálom rövidre és tömörre fogni.


Van egy fiú az életemben, kb 5 6 éve ismerem, az elmúlt 4 5 hónapban egyre többet beszéltünk, eléggé baráti válságban voltunk mindketten, így a szar helyzet közelebb hozott minket. Egyre több időt töltöttünk együtt (pl. voltam kinnt vele meg a haverjaival kocsmázni, ahová ő hívott el), kettesben is (áthívott egy pohár borra, vagy egy szál cigire), de sosem történt egy hosszabb egymásra mosolygásnál, vagy egy több ideg tartó szemkontaktusnál több.


Egy eléggé kommunikatív ember, bele van nevelve a jó modor, mindenképp nagyon egyedi személyisége van.


Volt olyan, többször is, hogy ha telefonoztam, megjegyzést tett arra, hogy pasizok, vagy, hogy több ideig faggatózott, hogy kivel voltam kinnt előző este.


Sok plusz jelet kapok, viszont vannak minuszak is.

A legnagyobb mínusz az, hogy nem lép semmit, pedig többször megtehette volna, aludtam is nála.


Tudom, nem vagyok az esete, külsőre, és mivel elég nagy önértékelési problémával küszködöm, ez a gondolat az őrületbe kerget.


Egy szó mint száz, teljesen bele vagyok esve a csávóba és nem állhatok elé, hogy csak úgy elmondjam, mert ezek a helyzetek olyan gázak, s legtöbbször nem sülnek el jól.


Teljesen bezakkantam, nem vagyok képes tisztán látni, ezért is fordulok hozzátok, hogy megkérdezzem:


Szerintetek mi tévő legyek?

Mennyi az esélyen annak, hogy ez jól süljön el?


2018. jún. 21. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: 24 N, ő pedig 23 és evfolyamtársam az egyetemen.
2018. jún. 21. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha te többet érzel barátságnál akkor két lehetőség van. Vagy hagyod így a dolgokat és "szenvedsz", vagy lépsz valamit amiből három felé mehet a dolog, vagy összejöttök és minden király, vagy nem jöttök össze és rámegy a barátság, vagy nem jöttök össze de nem megy rá a barátság, mert megtudjátok beszélni és így túltudod tenni magad rajta.


Én megpróbálnék lépni a helyedbe, mivel ha nem lépsz és többet érzel akkor tényleg csak magadat kínzod, aminek semmi értelme nincs. Nem érdemes egy barátságot úgy fenntartani, hogy közben neked rosszul esik. Sokkal egyszerűbb azon túltenned magad, hogy elvesztettél egy barátot és egy szerelmet egyszerre, mint szenvedni folyamatosan azért, mert szereted, de semmi nem lehet belőle.

2018. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólóval szinte 100%- ig egyetértek, úgyhogy nem ismétlem meg...
2018. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!