Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora különbség lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora különbség lehet ez köztem és a srác között?

Figyelt kérdés

Én is érzem, hogy kicsit idióta kérdés, de azért kíváncsi lennék a véleményekre. Van egy srác, aki tetszik, de tudom, hogy nagy rajongója a Family Guy, Simpson család, Így jártam anyátokkal, Két pasi meg egy kicsi című, Dexter sorozatoknak. Igen, azt is tudom, hogy ezek a legnépszerűbb sorozatok közé tartoznak, de nekem ez egyáltalán nem tetszenek, az nem kifejezés.

És még mielőtt valaki leoltana, hogy én csak tuti mexikói szappanoperákat bámulok, egyáltalán nem.

Ja, és még egy plusz infó, hogy a srác műszaki informatikusnak tanul. Nem tudom, hogy ez bármit jelent -e, de valakinek van tapasztalata, megoszthatná.

Előre is köszi, ha valaki érdemben válaszol erre a kissé bolond eszmefuttatásra.



2018. febr. 23. 21:02
 1/7 anonim válasza:
44%
tehát egy indormatikus jól kereső emberkét akarsz felszedni... kösd fel a gatyeszt
2018. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Indoormatikus! Nagyon jó!
2018. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A különbség hogy neki kukija van neked meg nunid.
2018. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég problémás, nem a filmek címei - ez azért két más ízlésvilág,meg minden, ami mögötte áll. Nálunk is vannak ilyen, a másiknak nem bírható dolgok. Azokban visszafogjuk magunkat, de szerencsére van jókora közös terület is, zenében is filmekben is.
2018. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Amennyiben kifejezetten idegesít, amit a másik szeret, akkor az egy jel arra, hogy nem fogtok hosszútávon jól kijönni egymással. Ezt szépen, felnőttek módjára meg lehet beszélni, hogy van egy vágyódás utána, de nem hiszed, hogy hosszútávú lesz a kapcsolat, ha a másik is beleegyezik, attól még lehet ebből egy jó testi kapcsolat.

Tökéletesen működik: aki nemet mond ilyenre, azzal úgysem lenne jó együtt lenni, aki igent mond, azzal meg igen. Mindkét esetben egy őszinte embert ismersz meg.

2018. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két pasi meg egy kicsi című, Dexter sorozatoknak. :)


Érdekes módon azt nem írtad hogy te miket nézel, csak annyit hogy nem mexikói szappanoperát, de emellett lehet hogy neked is pont ugyanolyan szarokat nézel. És hogy infirmatikusnak tanul? Gondolom te is tanulsz valaminek. De hogy ezzel mi a gond, az is rejtély. Akik tanulnak, azok általában valamit tanulnak. Én egyébként megkérdezném a jelőltedet, hogy neki csak a külső számít, vagy nem árt ha a barátnője nem teljesen szellemi fogyatékos. :)

2018. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különbség lehet, hogy neki nem jön be az azonos nemű és akkor már borítékolhatod is a kudarcot.
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!