Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek sokkal alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek sokkal alacsonyabb képzettségű, társadalmilag alacsonyabb státuszú, sokkal rosszabb munkájú lányokkal szórakozni?

Figyelt kérdés

Ez már gyakornokként elkezdődött, amikor egy kereskedelmi multinál fent voltunk irodában gyakorlaton, és én lejártam az eladó, árufeltöltő, címkéző stb. lányokhoz vagy diákokhoz.

Kedvenc fajtám volt a buta szőke, rohadt jó testtel, aki végigbukdácsolta a szakközépiskolát, aztán most csetreszeket pakol. Mindig mentem ilyenekkel bulizni, megdugtam őket stb.

Nem tudom megmagyarázni, hogy miért szeretem ezt, frissítő a különbség, hogy ennyivel alacsonyabb szellemi szinten van egy lány, és manipulálhatom, mint egy bábút.

Nem az lehet az oka, hogy félnék az intelligens nőktől, volt olyan barátnőm is, és azokat szerettem a legjobban.

Ezekhez máshogy szeretem, mintha lenne egy buta cuki kiskutyám, vagy nem tudom. Mostani munkahelyemen már nincsenek ilyenek, de ha egy társaságban látok egy ilyen dohányboltos eladó, kozmetikus stb. buta macát, és jól néz ki, akkor ráhajtok, és befűzöm.



2018. jún. 21. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
long story short, szeretsz hülye ribiket hülyíteni, ennyi
2018. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
#1-essel értek egyet. Bírod a könnyű prédát, a manipulálással valamit kompenzálni akarsz, normális nőt pedig úgysem tudsz meghódítani.
2018. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kompzenzálok semmit, volt már normális nőm.
2018. jún. 21. 18:57
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Emberi gonoszság, mindenkiben benne van, van aki próbálja elnyomni vagy másban kiélni, valaki megéli mint te. Szimplán élvezed, hogy valaki felett állsz, erőfitogtatás. A suliban is alapszabály, hogy ha nyomorult vagy és nem vagy boldog, akkor keresel egy nálad még nyomorultabbat és azt kezded el csesztetni. Ez ugyanaz az eset.
2018. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert ezek buták,kaptok bármire,némelyik egy üveg pezsgőért is kaphato már mindenre.. Neked ez kell,vegyél guminőt,de igazi nő,okos bottal nem piszkálna meg.. :D
2018. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jaj, sok szűzfiú hogy irigykedik :D
2018. jún. 21. 19:13
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
En lany vagyok(nem a kis szuz kisfiu,aki irigykedik) de valszeg tenyleg van valami gond a fejedben.
2018. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is nő vagyok, és szerintem nagyon szánalomraméltó az ilyesmi.
2018. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az igen, képesek vagytok nőnek hazudni magatokat, ez már a bziság kezdete srácok.
2018. jún. 21. 19:23
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Cicukám, nem mindenki férfi, aki szerint kezeltetned kellene magad. :) Szánalmas vagy, azért keresel nálad esendőbbeket, mert a saját súlycsoportodhoz túl lúzer vagy. Így akarod érezni, hogy ura vagy a helyzetnek.


Gondolom, ha minden rendben lenne az életedben és a fejedben, nem lennél ennyire kontrollmániás.

2018. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!