Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszene, ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene, ha a kiszemelt nőnél más is próbálkozna?

Figyelt kérdés
Más pasik is bepróbálkoznak a nőnél, de a nő nem megy bele egyik pasival sem a játékba. Imponálna, ha téged választana a sok közül?
2018. jún. 21. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne imponálna, milyen kérdés ez :D
2018. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem ha játszanak velem, én sem teszem. Az ilyen féltékennyé teszem játékok pedig inkább kiábrándítóak számomra.

Ha tetszik neked, akkor nyiss felé. Nem tolakodóan, nyomulósan, hanem finoman, de egyértelműen jelezd az érdeklődésed.

2018. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Eddig minden kiszemelt nőnél próbálkozott más is. Tetszett, amikor elutasította őket és éreztette, hogy tényleg engem akar.
2018. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nō most hibásnak kéne érezze magát azért mert mások próbálkoznak nála? Miért zavarna, ha elutasítja õket...


Nõként aggódnom kéne, ha nyomulna rám sok pasi, mások viselkedése miatt kellene elbizonytalanodjon a pasi irántam?

2018. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


"mások viselkedése miatt kellene elbizonytalanodjon a pasi irántam?"


A te viselkedésed a lényeges.

2018. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én heteró vagyok, szóval miért is érdekelne más pasi?
2018. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!